şükela:  tümü | bugün
 • vodafone redliler yüzde 50 daha ucuza araç kiralıyor gibi gözükse de aslında olan online ödemede budget sayfasından daha ucuza araç kiralayabilirsiniz.

  sayfada yazanlar : araç kiralamanın dinamik markası budget' ta, vodafone red' liler ayrıcalıklı. ekonomik segmentten premium segmente kadar tüm araç gruplarında % 50 indirim sunan bu işbirliğinden faydalanmak için tek yapmanız gereken araç yazıp 6666'ya yollamak.

  burada budget sayfasından alınan fiyatı, burada ise vodafone red sayfasından yönlendirilen sayfadaki fiyatı görebilirsiniz. online ödeme her türlü budgetta daha ucuz. yani vodafone redli olmasanız daha ucuza araç kiralıyabiliyorsunuz.
 • vodafone kampanyasında yapılan indirim "liste fiyatı" üzerinden yapılıyor.

  liste fiyatı da normal fiyatın 2 katı. bir de kampanyadan faydalanınca reklam sms'i gönderme hakkı veriyorsunuz galiba. 1.5 yıl önce kiraladım, hiç memnun kalmadım, ama hala sms geliyor.
 • dünyanın en komik kampanyası olarak tarihte yerini almıştır. diğer tüm muadil firmalardan ve kendi normal sundukları fiyattan 1 lira bile ucuza gelmiyor. bir de utanmadan sıkılmadan '%50' diyorlar.

  bu millet sandığınız kadar da aptal değil kardeşim. yapmayın etmeyin.

  tamam indirimi liste fiyatından uyguluyorsun da yine de %50 olmasa bile %20 bari ucuza gelsin... ayıp.
 • btk mi kim ilgileniyorsa ilgilensin su durumla. resmen yalan soyleniyor.

  sikayette bulundum.