şükela:  tümü | bugün soru sor
 • vodafone denen şirketin müşterilerine yaşattığı rezilliktir.

  bir hafta önce mersinde iken vodafone a geçme gafletinde bulundum. turkcell pahalı ve ensarci diye yaptim bunu. taahhudumun dolmasını bekliyordum zaten. vodafone a gectigimden beri bir haftadır cehennemi yaşıyorum.

  kimselerle telefon konusamaz oldum. karsi taraf hep sesin kesiliyor anlamıyoruz diyor. vodafone müşteri hizmetleri ile dahi konuşamıyorum.

  üstelik telefon durup dururken içinde sim kart yokmuş gibi sadece acil arama yapar hale geliyor.

  müşteri ilişkilerinden kimse yardımcı olamıyor. herkes farklı şey söylüyor. yok sim karttandir vodafone merkezine git. yok kayıt açtık düzelecek telefonu ac kapa.

  bu telefon artık hepimizin eli ayağı. bir haftadır minimum kullanabiliyorum. sorun cihazda degil bunların hiçbirini turkcellde yasamiyordum.

  bir ay gecmesi lazım turkcell e dönmemiz için dediler. köpekler gibi pişmanım bir ay dolsun hemen geri gidiyorum turkcell e.

  o kadar kötü ki kalan surede telefonu kapatıp turkcell kontorlu hattima yonlendirecegim. bu sekilde idare edecegim. buna rağmen bir de cayma bedeli alacaklarmis.

  lutfen yardımcı olabilecek varsa olsun. bu arada lütfen vodafone ile kötü deneyimi olanlar da buraya yazsın. belki sesimiz birleşince birşeyler çözülür.

  vodafone pismanliktir.
 • vodafone faturasız hat kullanıcısıyım. hattımı türk telekom taşımak için başvurdum ve onay mesajı(iki gün sonra hattımın geçişi tamamlanacaktır mesajı geldi) geldikten sonra vodafone hattıma üst üste telsiz kullanım ücreti kesildiğinde dair mesajlar geldi ve hattında para kalmadığını içeren son mesaj geldi. vodafone müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim. iadesinin yapılacağını söylediler ama hala iadesi yapılmadı. müşteri hizmetleri ile görüşmeler de ücrete tabi olduğundan 15 dakika boyunca konuştum ve kendilerinden kaynaklı bu sorun dolayısıyla hep hattmda bulunan para bitti hem de ekstra 15 dakika konuşma ücreti ödemek dozunda kaldım. ve kendilerinden kaynaklı bu sorundan dolayı hattıma hiç para kalmadı ve aramalara kapandı. şu an türk telekom a geçiş yapmış bulunuyorum ama vodafone dan hala ücreti iade etmediler veya arayıp bilgi vermediler. vodafone dan başka şirkete geçmenin cezası olsa gerek bir daha bu firmayı kullanmayacağım ve mağduriyetimi de giretrmiyorlar.