şükela:  tümü | bugün
  • müşteri hizmetlerini 18 mayıs itibariyle dakikası 60 kuruş'tan ücretlendirilmeye başlayarak rezilliğin dik alasını yapan cep telefonu hattıdır.

bu ücretlendirme politikası vodafone denen rezil cep telefonu hattının rezilliğin daha da dibine vurması halidir.

lan ücretli müşteri servisi mi olur? hem de dakikası 60 kuruş. hiçbir probleminizin 10 dakikadan aşağı çözülmediğini düşünürseniz her aramanız size minimum 6 tl olarak yansıyacaktır.

sonuç: vodafone müşteri hizmetleri çalışanlarının maaşını da biz kullanıcılar hali hazırda abone olduğumuz tarifeler dışında o hizmetin bedelini de ödeyerek cebimizden ödemiş olacağız.

bir vodafone kurnazlığından başka bir şey değil.

res s tarifesinde ücretsiz verilen spotify hakkımı kulanmak amaçlı aradığımda öğrendiğim durum. bu arada da malesef geçmişten gelen cihaz kampanyam olduğu için spotify hakkımı kullanamıyormuşum. ama kullanan herkes gibi aylık 70 tl'den ücretlendirilerek ödememi yapıyorum. hem herkesle aynı parayı ödeyeceğim hem de haklardan sınırlı yararlanacağım. evet evet ben enayiyim. senelerdir vodafone kullanan birisi olarak enayinin dik alasıyım. vodafone ise kullanıcısını keriz yerine koyan über bir cep telefonu hattı.

kısacası 7008 artık ücretli. tebrikler vodafone.

not: lan sizden zaten müşteri olarak kullandığımız tarifenin dışında ekstra bir özel muamele ya da mutlu son gibi bir isteğimiz yok, bana internetimi, aramalarımı ve smslerimi düzgün kullandır hee bir de zaman zaman olur da bir sorun ile karşılaşırsam bunu hızlı şekilde çöz. tüm isteğimiz bu.

ama şimdi vodafone diyor ki; "bir sorunun olmasın benimle arkadaş, benimle sorunun olursa sorununun çözüm bedelini çatır çatır alırım.".

evet evet tekrar ediyoum, enayiyim ben amk.
  • (bkz: #61123720)
  • (bkz: #61337302)
  • tam rezil bir firma. bir kaç yılda bir rezilliklerine denk geliyorum maalesef... 17/06 tarihinde fatura ödemem yapıldı. 3 gün sonra 20/06 tarihinde ise sabah bir arkadaşımı arayacağım zaman hattımın kısıtlandığını öğreniyorum. bir kaç saat sonra müşteri hizmetlerini aramadan hattımın açıldığına dair mesaj geliyor. ve son faturamda da hat açma bedelinin yansıtıldığını görüyorum. müşteri hizmetleri kalıplaşmış cümlelerden başka bir şey bilmediğinden dolayı yardımcı olamıyor ya da işlerine gelmiyor... internet hattımı taşımam için aradıklarında ''sözleşmem ağustos ayında bitecek o zaman arayın.'' demiştim. iyi ki bunlara güvenip internetimi taşımadım. yoksa taahhüt ettikleri 120 tl'yi de bana kilitlerlerdi...
  • ee besiktasin parasi nasil cikacak yoksa.
  • o kadar kaliteli (!) bir gsm operatörü ki çağrı merkezi çalışanıyla görüşürken önce ses gidiyor sonra da telefon kapanıyor. sözde her yerde çektiği iddia edilen operatör benim telefonum tamamen çektiği halde kapanıyor. kasıtlı olup olmadığı hakkında herhangi bir fikrim yok. her iki durum da birbirinden ayrı rezillik.
  • uc farkli musteri temsilcisine 2 aydir faturam normalden neden 30lira daha pahali sorusuna uc ayri cevap aldigim kurumun rezilligi.
    faturam sabit ucretli, bir senedir ayni fiyati oderken pat diye 30-30 fazla gelmeye baslayinca aradim. yarim saat icinde uc farkli temsilciyle gorustum.
    biri kibrisi aramissiniz dedi aramadim.
    oburu sms pakedi almissiniz dedi almadim. tarifemde 1000sms zaten var ve her ay 950sms hakkim neredeyse kaliyor.
    sonuncusu interneti asmissiniz dedi.

bir iki kere daha mi arasaydim, bilemedim.

call center kalitesi gittikce dusuyor.
  • bugün öğle saatlerinde eşime mesaj atıp 23:59:59 itibariyle müşteri hizmetlerini aramadığı takdirde sözleşmesini yenileyeceklerini bildirmişler. akşam oturduk baktık paketlere, ücretlere vodafone baya baya geçiriyor. 22:10 gibi aradık dedik yenilemeyin. aman allahım o da nesi meğer 22:00'yi geçtiği için saat iptal edemiyorlarmış. tam bir saat cebelleştik (abartmıyorum) yok arkadaş nuh dedi peygamber demedi adam. eşim lanet olsun allah belanızı versin dedi kapattı. illa geçirecekler sözleşme bedelini. allahlarından bulsunlar. iki kuruş paramıza da bunlar çöküyor. bundan sonra her ortamda vodafone un anasına sövmeyen namerttir. ben yıllardır avea kullanıyorum böyle kaypaklık görmedim.