şükela:  tümü | bugün
  • 14.10.2016 ya kadar olan vodafone freezone spotify üyeliğimi 23.09.2016'da kestiler. üyeliğimi iptal ettiler ve müşteri servislerini aradığımda ise kullanım hakkımın olmadığını hiçbir şey yapamayacaklarını söylediler. premium hakkımın kesildiği ilk gün de aradım, 2 kez mail attım, çözeceklerini söyleyip geri döndüler. 4 gündür çözülmedi ve en son bugün aradığımda kullanım hakkımın olmadığını hiçbir şey yapayacaklarını söylediler. vodafone ve kampanyalarından uzak durun. ilk başta cazip gelse de sonunda hep sizi soymaya kalkışırlar. gizli bir kural sokarlar, ya da bu olayda olduğu gibi 20 günlük hakkınız olduğu halde yokmuş gibi gösterirler. eliniz kolunuz bağlı kalır. kullanmayın, kullananı uygun bir dille uyarın.
  • bugün akşam üzerinden beri spotify'ı freede gördükçe kafaları yedim, spotify ve vodafone türkiyeye mail attım spotify sağolsun döndü ve sebebin vodafone olduğunu söyledi. vodafone ise henüz ne sosyal medyadan, ne mail üzerinden bir dönüş yaptı.
    bu rezaletteki mağduriyetim giderilmezse en yakın zamanda hattımı taşırım.
  • iki aydır aynı şekilde ay bitmeden spotify üyeliğimi iptal ediyorlar. sosyal medyadan mesajdan dönüş yapmıyorlar. o fahiş ücretli müşteri hizmetlerinde bu spotify bağlantısından anlayan bir tane insan yok...

üzgünüm vodafone, sanırım bir beraberliğin daha sonuna geldik.
  • beni de bugün vurmuş olan rezalet. öğleden sonra çalışırken bir yandan da haftalık keşfimi dinliyordum o da nesi birden adı enes midir ibiş midir nedir değişik bir yaratığın reklamı çıktı. boş bulunup gayri ihtiyari biçimde hassiktiri çektim. lan noluyo derken bi baktım aylardır premiumlu olan hesap free'ye dönmüş. elim ayağım titredi amk. neyse ki hemen vodafone çağrı merkezini aradım ve durumu düzelttirdim. yalnız bir anlık da olsa o spotify reklamlarına katlanılmaz. vodafone'u bu sorumsuzluğu yüzünden şiddetle kınıyor ve lanetliyorum. bir daha böyle bir şeye maruz kalırsam manevi tazminat davası açacağım.
  • bende bu soruna ek olarak şunu soruyorum yetkililere ;

neden süre dolar dolmaz free üyeliğe döndürüyorsunuz ? spotify orjinal uygulaması bunu yapmıyor. unuttum bir gün öncesinden lira yüklemeyi telefona, hooop gitti 1000 tane indirilmiş yüksek kalitede müzikler. işin gücün yok bir daha indir !
  • çok berbat bir rezalettir.

13 gün önce esnek spotify paketini satın aldım. mesaj geldi, spotify üyeliği hakkında. bilgileri girip okeyledim, iki gün boyunca 'sanırım güvenlik kodunu yanlış girdin tekrar dene' mesajı aldım. iki gün bekleyip müşteri hizmetlerini aradım. farklı bir tarayıcıdan deneyin dediler, denedim olmadı.

arıza kaydı gibi bişey tutuldu 48 saat sonra arayacağız sizi dediler. tabiki aramadılar. ben üç defa daha müşteri hizmetleriyle görüştüm. spotify'ı telefondan kaldırıp tekrar deneyin, spotify'ın kendi sayfasından deneyin, vodafone yanımda uygulamasından deneyin gibi yönlendirmeler işe yaramadı.

cep merkezine gittim, bizim yapabileceğimiz bişey yok dediler. twitter'dan yazdım, sorununuz nedir diye menşın aldım, sorunumu yazdım cevap vermediler.

13 günlük spotify kullanma hakkım, param, dakikalarım ve bolca vakit ve enerji harcadım. gereksiz yere.

vodafone'un spotify paketlerini kesinlikle almayın, aldırmayın. alternatiflere yönelin. hiçbir şey reklamlarda anlatıldığı gibi 'kafana göre kullan' gibi değil. aldanmayın.
  • bugün beni de vurmuş olan rezalettir.

yaklaşık 1 yıldır vodafone üzerinden spotify kullanıyorum. paketim mega 3'lü her ay spotify paketim otomatik yenilenirken bu ay yenilenmedi. kullanım bedeli olan 4,90 tl hesabımdan düşmüştür. paketi aktif etmek için vodafone.com.tr/spotify sayfasına gittiğimde paketimin uyumlu olmadığını yazıyor. şimdiye kadar uyumlu olan paket nasıl oldu da bir anda uyumsuz hale geldi. hadi geldi diyelim, madem uyumsuz bir paket kullanıyorum niye kullanamayacağım bir ek paketi bana satıyorsunuz? bu düpe düz dolandırıcılık değil de nedir?

sen koskoca vodafone yakışıyor mu sana gençlerin müziği ile oynamak? ne istiyorsun müziklerimizden? eski günlere geri dönüp forum siteleri ve torrent üzerinden albüm çekmeye devam mı edelim? parasını aldığın hizmeti kullandırtmamak nedir?
  • böyle durumlarda sizin derdinize çare olmadıkları zaman telefonu kapatmayın , size çare olmayana sen ızdırap ol. telefonu kapatmadığın sürece , hiçbir müşteri hizmetleri yüzünüze telefon kapatamaz. hanfendi sıkıntımı çözemediniz demen yeterli
  • dün başıma gelen rezalet.

3 ayda bir yenilenen paketi kullanıyorum. paketimin bitmesine birkaç gün kala yeni paketin aktivasyon linki geldi. tıkladım ama kodu kabul etmedi. neyse sonra bakarım dedim. sonra paketim yenilendi ama aktivasyon için gönderilen linkte tıkladığımda sürekli aynı sayfaya yönlendiriyor. yani tarifeme 3 aylık spotify paketi eklendiği halde spotify'ı hala premium olarak kullanamıyorum.

müşteri temsilcisine bağlandım ki müşteri temsilcisine bağlanma konusunu vodafone müşteri hizmetleri rezaleti gibi ayrı bir başlıkta inceleyebiliriz. paketin hattıma tanımlanmasına rağmen aktivasyon yapamıyorum dedim. paketinizi iptal edeyim, siz yeniden alın dedi müşteri temsilcisi. iptal edilen paket yüzünden ücret tahsil edilir mi diye sordum. edilmemesi lazım ama edilirse de ararsınız düzeltiriz dedi müşteri temsilcisi. peki dedim. müşteri temsilcisi paketimi iptal ettikten sonra aynı spotify paketini yine aldım ama yine aktivasyon gerçekleşmedi. yine müşteri temsilcisini aradım ve bu sefer arıza kaydı oluşturuldu. en geç 48 saat içerisinde döneceklermiş. bekliyorum.
  • vodafon'un spotify anlaşmasının sona erdiğini 6 ay önce öğrendiğimden beri aboneliğimin bitmesini beklediğim olaydır. son 3 son 1 şeklinde uyardılar ve spotify ile olan vodafone maceramız böylece bitti.

şimdi kredi kartından yıllık satın alarak 3 aydaki uğraşmaya gerek kalmayacak. her ne kadar ben önceden bir kanaldan öğrendiğim için mağduriyet yaşamamış olsam ve zamanında mesajlarla üyeliğin biteceği bildirilse de. spotify paketiyle kullandığım ek 2gb paketin iptal edilmemesi ve benim arayarak iptal etmem vodafone kurumsalına yakışmaz. ayrıca siteye bir açıklama koymak bu kadar mı zor ?

geçen ay 300 500 milyon altyapı yatırımı yapacağız diyorsunuz?
    bırak şimdi bunları da web siteni güncelle kardeşim. bu paketi kullananlara bilgi mesajı at ?

ama maslaktaki plazanın serin katlarında daşşak ve meme büyüten abiler ve ablalar nasılda bize bir şey olmaz, zaten bayram ağzı dönünce ilgileniriz mi dedi. ?

beterini yaşayacağınız rezaletler yaşayın istiyorum...
    tonlarca para alıp işini yapmayan siz kifayetsiz muhterislerin.