şükela:  tümü | bugün
  • bir sonraki versiyonu için;

(bkz: vodafone ultra internet)

çocuğuna ne isim vereceğine karar veremeyip dümdüz "mehmet diyelim olsun bitsin" diyen üşengeç baba koymuş gibi ismi. süper internet! vaaay! nesi süper? uçuyor!
  • adil kullanım sınırını geçtikten sonra hız 7.2 mbps'den 91 kbps'ye düşer. yani yaklaşık % 1'ine. süper olmayanını merak ettim doğrusu.
  • herkese internet kampanyası ile insanlara cep telefonundan vs. internet özgürlüğü(!) sağlamıştır sağolsun. "hadi bir deneyeyim sararsa paket alırım" diye düşünerek dalıp "aaa cep telefonundan internet mi? asla!" noktasına getirdi beni bir hafta içerisinde.

hatta bana has bir tesadüf müdür yoksa baya baya teknik sorun mudur bilemedim ama vodemimin hızı da bu kampanya ile birlikte bi hayli yavaşladı. öyle ki, yüksek kalite nedeniyle bazı programlar* deliler gibi kota yediği için net limiter kullanmak zorunda kalıyordum, işte bu durumdan kurtaracak gibi beni.
  • paket almadığın sürece turkcell kadar olmasa da super internettir. şöyle ki aylık 100mb internet vb paket almazsanız 3g kapsama alanında baya iyidir. ama paket alırsanız nasıl olsa parayı ödemişssinizdir ya o kapsama alanı birden daralır daralır insanı boğar. evde 3g çekiyordur internet süper gelmektedir bana aveadan geçen biri olarak. e ulan madem paket var alayım da gireyim dersin paketi alırsın istanbul fatih gibi yerde internete bağlandığın anda şebeke birden düşer düşer ve 3g , edge olur birden. o kadar kızmıştım ki dur lan deneyyeyim dedim. arkadaşın telefonu ve benim telefon ( benim de daha iyi bir model olmasına ragmen ) onda paket yok ben de var aynı anda facebooka girdim onun ki canavar (ona kb başına para geçirecekleri için) gibi benim ki yine tırt.
    turkcell de paket olsa da olmasa da aynı internet neden ey vodafone bunu yapıyorsun.adam sanmıştım lan seni aveadan gelirken. telsim gibi değil lan dev şirket lan bu dedim.yapmaz dedim olmaz dedim. en kısa zamanda turkcelle geçmek gerekmiş.

ha unutmadan bi de 3g yıldönümü diye herkese 1 ay bedava diyorlar alıyorsun aynı durumun daha beteri. (bkz: madem yaptın bir hayır tut bacağından ayır) yani.
    verme la bize bedava falan.paketimizin karşılığı olan hızı ver yeter.
  • halk arasinda "vodafone'a ölüm" olarak gecen internet tarifesi.
  • 8gb'lık tarifesini kullandığım ve kota sorgulamada sürekli sıkıntı yaşadığım internet.
  • yeni yıl ile tarifelerini değiştirerek sınırsız internet kullanımı kaldırmış gsm şebekesinin sunduğu internet.
    şu an kullandığım aylık 250 mb. aylık ücreti 14 tl. hız için 250 mb kotası var. 250 mb a kadar hızı 250 mb. 250 mb tan sonrası için 96 kb ta düşmekte.
    hız 250 mb iken gayet hızlı videoları çatır çatır izlenebiliyor. 96 kb ise gerçekten ölüm.
  • geçen yazdan bu güne sınırsız internet kullanılıyorum. adi kotası 500 mb . buraya kadar normal. mevzu şu ki son bir kaç gündür hızın haddinden fazla düşmesi adi kotayı aşalı çok oldu fakat bu kadar düşüş ilk kez oluyor. şehir şebeke uygulama güncelleme gibi parametreleri göz önünde bulundurarak konuşuyorum ki var bi pislik. sınırsız internet başka şebekede olsa bu sinirle geçerim o derece.
  • bu sözde super internet paketinde adil kullanım kotasını geçtikten sonra hızı sanılanın aksine 96kb değil, 1kb dir.
  • internet hizmet durumunu merak ettiğim sağlayıcıdır.