şükela:  tümü | bugün
  • dun itibariyle zorunlu olarak kullanmaya basladigim ve begendigim servis. eger 3g sorunu olmayan bir bolgedeyseniz goruntu ve ses kalitesi mukemmel. turkcell'in ayni servisini kullanmis birisi olarak kesinlikle vodafone'un daha iyi oldugunu soyleyebilirim. bir kere kanal alternatifiniz daha fazla. ayrica ucreti daha uygun.
  • bugun gelen reklam sms'i ile haberimin oldugu uygulama. sms'te 1 ay ucretsiz yazmasina ragmen izleyebilmek icin hemen 5 tl'lik paketi secmeniz istenmektedir. turk tipi kurnazlik ornegini kurumsal sirketlere bile bulastiriyoruz.

ayrica 30 tane gereksiz kanali izlemek icin bu rakami istemeleri gulunc olmus. bu mantikla giderlerse turkcell tv veya diger platformlar karsisinda kisa orta ve uzun vadede basari kazanmalari zor.
  • turkcell tv'de saatlerce geri sarma imkanı varken 15 dakika geri sarma özelliği olan tv. komik olmuş. gerçi ben 15 dakika geri sarma olayını da başaramadım. imleç gözükmüyor.
  • trt1 ve trtspor kanal listesinde olmasına rağmen euro2016 maçları sırasında bu kanalları kapatan sistemdir. vodafone sırf bunun için üye olan şahsımı mağdur etmiştir.
  • vodafone red'lilere ücretsiz sağlandığını ve internet paketinden düşmeden izleneceğini iddia edip, bir süre bu şekilde uygulayıp sonradan hiç haber vermeksizin kotanızdan düşmeye başladıklarını "internet paketiniz bitmek üzeredir" mesajıyla size bildiren kurnaz şirketin son mahareti.

sakın tuzağa düşüp de izleyim demeyin.

edit: imla (yıllar sonra)
  • vodafone red tarifesinde 5 tl ücret alınmayarak bedava hizmetmiş gibi sunulup aslında internet kotanızdan yiyen uygulama.yani zaten bunun için uygulamaya ihtiyacınız yok açarsınız internetten izlersiniz istediğiniz kanalı. bunun yerine 5 tl ücreti verip hizmeti satın alınca ise kotaya takılmadan sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.
  • guncellenmis uygulama. sec izle eklenmis ve kaliletli filmler sunulmus. eksik bir kac kanal daha eklenmis ve arayüz cok daha iyi olmus. sec izleye 1 ay icinde 100 kadar daha film dahil olacakmış ve bu icerik surekli guncellenecekmis. red abonelere ise tamamen ücretsiz olmasi soz konusu imiş.
  • spotify'a 10 lira verdiğimiz bir dünyada, üzülerek söylüyorum, 20 kuruş anca eder.
  • yiğidi öldür hakkını yeme. son derece başarılı vodafone servisi. aylık 5 tl gerçekten uygun belirlenmiş bir fiyat. internet paketinizden yememesi de gayet güzel olmuş.
    spotify’ı bile dinlemeyi bıraktım burdan müzik dinliyorum. sabah yolda haberleri izliyorum, akşamları da film açıyorum. yalnız filmler biraz az bunu geliştirmeleri lazım.
  • leş gibi bir hizmet. kanalları ve film arşivi son derece yetersiz. sürekli takılan, donan, film vs yüklemeyen acayip bir durum var. insanı çıldırtır. tek iyi yanı ayda 5 lira öderseniz kotanızdan yemiyor ama dona dona bi bok izleyemediğiniz için işe yaramıyor bu avantajı. bulaşmayın.

edit: allah belanı versin vodafone. bir filmde izlettirmedin. takıla takıla... hay amk senin.