• vodafone self servis'in yeni adi bu anladigim kadariyla. ayrica vodafone'un muhtesem (!) hizmetini gözler önüne sermekte çok basarili.

öyle ki vodafone uyelerine tek tek mesaj atip, "vodafone yanimda uygulamasina giris yapin, haftalik 1 gb bedava internet kazanin!!!!!!" diyorlar fakat vodafone'un 3g'si istanbul'un gobeginde bu kucuk programi açamiyor ahahah. 1 gb internet pakedi veriyoruz, hem de internete girmeyeninden!!
  • rezil bir uygulama. önceki self servis olanı da berbattı, bu da berbat. açılmıyor lan kafasına göre. on kez giriyorsan sekizinde açılmıyor uygulama. birinde de bilgilerinizi yüklüyoruz yazısı çıkıyor, öylece kalıyor. şanslıysan bir kere sorunsuz girersin. yahu koskoca operatörsün, yaptırsana doğru düzgün bir uygulama. aylardır çile çektiriyorsun.
  • vodafone'un diğer servislerinden memnun muyum bilmiyorum ama yanımda uygulamasını indirdiğim günden beri kullanamıyorum. telefon numaram ile giriş yapamıyorsam başka nasıl yapacağım? çözen biri var mı? hayır. önerir miyim? elbette hayır.
  • saatlerce açılmayan uygulama hedesi
  • berbat uygulama. cok nadir denk getirebilirsem tl yukleyebiliyorum. hemen hemen her seferde hata verip delirtiyor. sirf bu yuzden baska hatta gececegim.
  • hiçbir işe yaramayan uygulama. arkadaş her kalan kullanım sorduğumda hata mı verir? çok nadir denk geliyor söylediği. mesaj atsan gene servis dışı, kullanım dışı yok bilmem ne. yapın şunu artık.
  • hiç bir zaman girilemeyen uygulama. kendisi gibi dandirik bir şey yapmışlar.
  • aldığınız ek paketlerde ne kadar internetiniz kaldığını göstermeyen uygulama. sms atayım öyle öğrenim diyince de genelde "sistemimiz su anda hizmet veremiyor." diye cevap geliyor. 250 mb internet yenilenip 4 lira girince kotanın bittiğini anlayabiliyorum.
  • (bkz: tırt)
  • faturasız hattım var, 10 günlük ispanya seyahatinde beni yarı yolda bırakmıştır vodafone, 12.90 olan paketleri sadece red tarifesine uygunmuş, faturasızlara 12.90 tl de 30dk 30sms 30mb internet veriyorlarmış. yurtdışında yeterli mi allah aşkına

vodafone yanımda uygulaması da ayrı hüsrana uğrattı, bi oturtamadılar sistemi, daha geçen gün güncellendi, 66 mb indirdi benim g2 ye, hayır napıyorsunuz bu kadar anlamıyorum ki, her güncellediğinizde program daha da ağırlaşıyor, geçiçi olarak hizmet veremiyor, anında kalan tl mi öğrenemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap