şükela:  tümü | bugün
  • vodafone self servis'in yeni adi bu anladigim kadariyla. ayrica vodafone'un muhtesem (!) hizmetini gözler önüne sermekte çok basarili.

öyle ki vodafone uyelerine tek tek mesaj atip, "vodafone yanimda uygulamasina giris yapin, haftalik 1 gb bedava internet kazanin!!!!!!" diyorlar fakat vodafone'un 3g'si istanbul'un gobeginde bu kucuk programi açamiyor ahahah. 1 gb internet pakedi veriyoruz, hem de internete girmeyeninden!!
  • tek kelimeyle fiyasko uygulama.

verdikleri 1 gb hediyeyi sömürüp tarihin tozlu sayfalarına şutladım. bazen sürekli çalışıyordu
  • bundan önceki adiyla olan vodafone self servis uygulamasinda yazdigim gibi boktan, ise yaramaz bir uygulama. baglanmiyor, yavas, hata veriyor. ulan 10 yaşında çocuk uygulama koyuyor markete o bile catir catir calisiyor. beceremiyorsaniz baskasina yaptirin. sanki zara katalogu mk girise manken koymus öyle bekletiyor.
  • şu an yine aşırı yoğunluk nedeniyle hizmet veremeyen uygulama, hehe...
  • bugüne kadar hayatımda gördüğüm en kötü ve en berbat self servis uygulaması olabilir kendisi.

turkcell, avea, eski vodafone müşteri hizmetleri derken çoğunu kullandım diyebilirim. aralarında gördüğüm en kötü uygulama kesinlikle bu. bildiğin ağır bir uygulama ve açılmıyor.

evet evet ciddi anlamda 8 dakika beklememe rağmen açılış ekranında beni bekletti, en sonunda açıldığında ise kalan verilerimi görebilmem için (yükleniyor yazıyordu) bir 3 dakika daha beklemem gerekti. fatura bilgilerine girmek ise zaten bir ölüm.

yani vodafone öyle bir self servis uygulaması yapmış ki, self servisten bu kadar uzak olunur.

hani 1 kere uygulamaya girmek için 8 dakika beklesem önemsemez geçerim ama 10 denememden 5'inde giriş yapamıyorum uygulamaya. ben böyle berbat bir uygulama görmedim ya.
  • eğer yetkili bir abi burayı okursa açsın kontrol etsin şu uygulamayı da rezalete şahit olsun. bu proje kesinlikle fail, lamı cimi yok. gözünüzü seveyim dış kaynağa yaptırdıysanız gidin paranızı geri alın, iç kaynakları değerlendirdiyseniz proje kapsamında adamları işten kovun.
    her daim hata verir, açılması için 2 dk beklersiniz, acilen dakika yüklemeniz gerekir yükletmez, çöker, patlar çatlar!

en iyi tanım: rezalet.

hayır bir de vodafone'un uygulaması olacak. rezalet demiş miydim?
  • berbat uygulama. cok nadir denk getirebilirsem tl yukleyebiliyorum. hemen hemen her seferde hata verip delirtiyor. sirf bu yuzden baska hatta gececegim.
  • her ay bir hafta boyunca kullanabiliceğiniz 1 gb ücretsiz interneti uygulamayı kullanarak alabilirsiniz. fakat ramazan ayında üç gün boyunca kullanabiliceğiniz 1gb interneti uygulamayı açar açmaz sormadan verir ve yukarda bahsettiğim nimetten faydalanma imakanınızı ortadan kaldırırsa sakın sosyal medya aracılığı ile ulaşayım demeyin. zira sizi arar ve zaten bildiğiniz şeyleri söyler telefonu kapatırlar. sormadan iş yapmak bu şirketin de kanına işlemiştir güzel ülkemde.
  • bu kadar rezil bi uygulama olamaz. ne zaman girmeye kalksam ya sistem sorunludur ya da "daha iyi hizmet verebilmek için iyileştirme çalışması" yapılıyordur. koskocaman operatörün böyle saçma salak bi uygulama kullandırması rezillik. yazık.
  • aldığınız ek paketlerde ne kadar internetiniz kaldığını göstermeyen uygulama. sms atayım öyle öğrenim diyince de genelde "sistemimiz su anda hizmet veremiyor." diye cevap geliyor. 250 mb internet yenilenip 4 lira girince kotanın bittiğini anlayabiliyorum.