şükela:  tümü | bugün
 • vodafone self servis'in yeni adi bu anladigim kadariyla. ayrica vodafone'un muhtesem (!) hizmetini gözler önüne sermekte çok basarili.

  öyle ki vodafone uyelerine tek tek mesaj atip, "vodafone yanimda uygulamasina giris yapin, haftalik 1 gb bedava internet kazanin!!!!!!" diyorlar fakat vodafone'un 3g'si istanbul'un gobeginde bu kucuk programi açamiyor ahahah. 1 gb internet pakedi veriyoruz, hem de internete girmeyeninden!!
 • rezil bir uygulama. önceki self servis olanı da berbattı, bu da berbat. açılmıyor lan kafasına göre. on kez giriyorsan sekizinde açılmıyor uygulama. birinde de bilgilerinizi yüklüyoruz yazısı çıkıyor, öylece kalıyor. şanslıysan bir kere sorunsuz girersin. yahu koskoca operatörsün, yaptırsana doğru düzgün bir uygulama. aylardır çile çektiriyorsun.
 • vodafone'un diğer servislerinden memnun muyum bilmiyorum ama yanımda uygulamasını indirdiğim günden beri kullanamıyorum. telefon numaram ile giriş yapamıyorsam başka nasıl yapacağım? çözen biri var mı? hayır. önerir miyim? elbette hayır.
 • saatlerce açılmayan uygulama hedesi
 • bugüne kadar hayatımda gördüğüm en kötü ve en berbat self servis uygulaması olabilir kendisi.

  turkcell, avea, eski vodafone müşteri hizmetleri derken çoğunu kullandım diyebilirim. aralarında gördüğüm en kötü uygulama kesinlikle bu. bildiğin ağır bir uygulama ve açılmıyor.

  evet evet ciddi anlamda 8 dakika beklememe rağmen açılış ekranında beni bekletti, en sonunda açıldığında ise kalan verilerimi görebilmem için (yükleniyor yazıyordu) bir 3 dakika daha beklemem gerekti. fatura bilgilerine girmek ise zaten bir ölüm.

  yani vodafone öyle bir self servis uygulaması yapmış ki, self servisten bu kadar uzak olunur.

  hani 1 kere uygulamaya girmek için 8 dakika beklesem önemsemez geçerim ama 10 denememden 5'inde giriş yapamıyorum uygulamaya. ben böyle berbat bir uygulama görmedim ya.
 • eğer yetkili bir abi burayı okursa açsın kontrol etsin şu uygulamayı da rezalete şahit olsun. bu proje kesinlikle fail, lamı cimi yok. gözünüzü seveyim dış kaynağa yaptırdıysanız gidin paranızı geri alın, iç kaynakları değerlendirdiyseniz proje kapsamında adamları işten kovun.
  her daim hata verir, açılması için 2 dk beklersiniz, acilen dakika yüklemeniz gerekir yükletmez, çöker, patlar çatlar!

  en iyi tanım: rezalet.

  hayır bir de vodafone'un uygulaması olacak. rezalet demiş miydim?
 • berbat uygulama. cok nadir denk getirebilirsem tl yukleyebiliyorum. hemen hemen her seferde hata verip delirtiyor. sirf bu yuzden baska hatta gececegim.
 • hiçbir işe yaramayan uygulama. arkadaş her kalan kullanım sorduğumda hata mı verir? çok nadir denk geliyor söylediği. mesaj atsan gene servis dışı, kullanım dışı yok bilmem ne. yapın şunu artık.
 • bu kadar rezil bi uygulama olamaz. ne zaman girmeye kalksam ya sistem sorunludur ya da "daha iyi hizmet verebilmek için iyileştirme çalışması" yapılıyordur. koskocaman operatörün böyle saçma salak bi uygulama kullandırması rezillik. yazık.
 • hiç bir zaman girilemeyen uygulama. kendisi gibi dandirik bir şey yapmışlar.