şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: vodafone yanımda bana ne var kepazeliği) nden sonra vodafone' un yeni fiyaskosu. arkadaş verdikleri indirim kodunu giriyorum, yemeksepeti' nden hamburger menüsünde fırsatı kullan kısmına kodu yazıp giriyorum, "bu pakette başka bir indirim uygulanmaktadır" diye uyarı çıkıyor ve uygulamıyor. ya ora steak&burgerve (bkz: mm&g's burger) vodafone' u sallamıyor ve silkeliyor ya da her zaman müşteriye hitap eden vodafone bana ne varda olduğu sana yine bir cacık yok, millet çarkı çakınca böyle yalan atalım dedik, şeklinde bu sefer şark değil dümen çeviriyor. paketi yükseltmem için zil zurna arayıp durdunuz, lan paketi yükselttik, o öve öve red tarifesinden bir hamburger indirimi alanı ne duydum ne işittim. işin komedisi, 30 küsür liralık hamburger menüsünde ora steak&burgerve (bkz: mm&g's burger)' ın indirim yapıldığını iddia etmesi. vodafone paketi yükseltmeyin arkadaşlar, bu ismini verdiğim ki burgerdan da menü yemeyin, 50 liraya nimet burger ekmeği, pastırma, jambon, burger cheddarı, közlenmiş biberi, ezine peyniri, soğanı alın a101 ya da bimden 10 kişilik burger sofrasını evde kurarsınız.