şükela:  tümü | bugün
 • kullanıcıların deneyimlerine bakarak doğruluğu kanıtlanabilecek önerme. benim başıma çok ama çok şey geldi. burada en sonuncusunu belirteyim. zaten internete bakılacak olursa bir çok kişi de şikayetçi olmuş aynı şeyden.

  önceki aylarda hep bir oyuna getirip her şey dahil pasaport satmalar, yurtdışı paketi için şubeye kadar gittiğim halde ''mesaj at hallolsun'' diye sepetlenmem ve attığım mesajın işleme konmaması sonucu 2 sene önce 500 tl fatura ödemem.

  bunlar hadi yanlış anlaşılma. artık ben bunları iyice öğrenip her türlü önlemi alınca alenen yalana geçtiler. bu sefer de mobil data ücreti yansıtmışlar. ısrarla ''kullanmadım'' diyorum, ''yanlışlıkla açmışsınızdır'' diyorlar. ''ona da dikkat ettim, açmadım'' diyorum, telefonunuzda bir sorun vardır diyorlar. faturaya bakıyorum 0gb, yani hangi siteye girdiğimi sorsam soramam, çünkü bir browser dan bir şey yüklenmemiş.

  bu adamların kesinlikle bir listesi var ve o listeye kaktırabildikleri kadar kaktırabiliyorlar. aman uzak durun derim. ensar skandalı kaynaklı turkcell'den geçiş yaptım ve inanın son 2 senede 1000 tllik extra ödeme yaptım kendilerine. elbette taahhütümün dolmasını bekliyorum. sakın bulaşmayın.
 • aynen, çünkü diğerleri çok dürüst.
 • kesinlikle katıldığım durumdur. vodafon net diye birşeyleri var üye oldum muhatap bulamıyoruz. alt yapısı ve bütün ekipmanları herşeyiyle başkasına ait.
  teknik servis yetersiz. hatta hiç yok. müşteri temsilcileri kopyala yapıştır cevaplar. işini layıkı ile yapan bir firma hiç değiller. vodafonun hangi hizmeti 4 *4 kalitesindeki ?
 • harika tv diye bir yerle anlaşmalı bunlar ve o harika tv denilen yer bildiğiniz dolandırıcılık yapıyor. sırf bu sebepten bile kullanılmaz bence...
 • vodafone markasına suçlama olduğu için muhtemelen hakkınızda dava açılacaktır, yazar arkadaşa iyi avukat bulmasını öneriyorum.
 • türkcell de ki 5-6 yıllık kerkilme süremden sonra ne yapsalar hissetmiyorum. belki bunlar da dolandırmıştır. ama türkcell bir başka be ...
 • katıldığım önermedir. özellikle yapmaktadır. şöyle yaptı - böyle yaptı demek konuyu uzatır. kişiye ve bütçeye özgü dolandiricilik sistemleri vardır. uzak durulmalıdır. sikayetvar.com filan sallamazlar.