şükela:  tümü | bugün
  • kurumsal olduğunu iddia eden iki tane koskoca firmanın el ele verip giriştiği rezalettir.
    kandırmacadır. müşterilerini aptal yerine koymasıdır.

bu rezalet başlığını açma amacım şudur; bu kampanya ile insanları kandırmaları örnek olsun ki bu iki firma ile çalışmayı düşünen diğer insanlar bunların nasıl bir kurumsal(!) zihniyete sahip olduklarını anlayabilsin ve bu iki firma ile çalışmayı ikinci kere düşünsünler.

televizyonda, internette, sağda solda gözümüzün içine soka soka bize bu kampanyanın reklamını izlettirdiler, ancak sonuç yok. reklamları izlediğimiz/tıkladığımız ile kaldık.

şimdi olayı anlatayım;
    vodafone hayat su kampanyasından siparişimi verdim. ekran görüntüsünde [ https://eksiup.com/82d5984ca329 ] görüldüğü gibi 21 aralık 2018'de siparişimi vermişim. bugün 27 aralık 2018. yani 6 gün geçmiş, yaklaşık 1 hafta ve hala su gelmedi.

vodafone müşteri hizmetlerini aradım, şikayet kaydı oluşturdular, ama bir sonuç yok.
    hayat su müşteri hizmetlerini aradım, sonuç bu [ https://youtu.be/mzgmvgphibs ]

vodafone ve danone... kurumsal firmasınız güya ha...

ayrıca sikayetvar.com sitesindeki şikayetlerin sayısını görmek için şuraya da bakabilirsiniz.
    https://www.sikayetvar.com/danone-hayat-icecek

(eğer taraflardan birisinden bir cevap gelirse buraya edit'leyip koyacağım.)
  • basligi acanin eline saglik. aynisi bana da oldu, "vodafone kampanyasi siparisleri sisteme gec dusuyor" dediler her aradigimda. 3 hafta oldu, ne su geldi ne bir sey. musteri hizmetlerine bildirdigim sikayetten de sonuc alamadim. ben ettim siz etmeyin, baska firmalarla calisin.
  • kesinlikle gerçek rezalettir.

vodafone "iletişime geçeceğiz" dedi numaramızı aldı, aramadı.

hayat su sallamadı bile zaten.

kurumsallıktan haberdar olmayan iki firma.
  • çevremde ben dahil vodafone kullanan 7 kişiden hiçbiri bu kampanya kapsamında su almayı başaramadı.

her iki kurumun pazarlama departmanlarında yer alan pazarlama gurusu arkadaşları kutluyorum, para harcayarak müşteriye kötü bir deneyim nasıl yaşattırılır konusunda resmen marketing case yarattınız.

bu arada zaten hayat su kullanıyordum, su aldığım bayi açık açık vodafone taleplerini teslim etmiyoruz, toplamda 45 bin civarı sipariş bekliyor diye biliyorum bende bekleyen 100 den fazla sipariş var dedi. vodafone ile sipariş verirseniz 1 ay içinde herhangi bir zamanda, ücretli vermeye devam ederseniz hemen getirebilirim dediği için bunlara para kazandıracağıma başka markaya geçtim.

özetle 2 yıldır hayat su kullanıyorken artık farklı markaya geçtim. en azından olduğu iddia edilen ama olmayan bir kampanya ile salak yerine konulmuyorum.
  • konya ilinde, hayat su bayisi verilen siparişlere, teslim edildi sonucu girip, "biz getiremeyiz, şikayet edebilirsiniz" dediği için kullanamadığımız kampanya.

sanırım yoğunluk sebebiyle maliyeti kurtarmayacağını düşünüyorlar. hatta gelip onların işyerinden alabileceğimizi ancak sevkiyat yapmayacaklarını söylediler. bu karar vodafone kampanyası sonrsı alınmış. aracımla gelirsem, alıp götürebilirmişmişim.

hayat su'da muhattap yok, vodafone'da muhattap yok. sorsan kampanya yaptık derler.
  • iki kurumsal firmanın el ele verip nasıl epic fail yaparız örneği.
  • (bkz: vodafone)
    (bkz: danone)
  • kampanya yalandan.su falan gelmiyor.bu iki firma insanları aptal yerine koyuyor.
  • siparişi verdikten sonra bütün gün evde olmama rağmen gönderilen herhangi bir ürün olmadı. aynı gün ve bir gün sonra 2-3 kez hayat su müşteri hizmetlerini aradım ancak kendileri ile görüşebilme fırsatı bulamadım. yanıtsız kaldı. mobil uygulamaları üzerinden şikayet bildiriminde bulundum. ona da yanıt alamadım. en son şubeyi aradığımda siparişin gönderildiğini ancak evde kimse olmadığı için iptal edildiği yanıtını aldım. bunun mümkün olmadığını ve bununla ilgili herhangi bir telefon da almadığımı söyledim. evde kimse yoksa direkt olarak siparişi iptal ettikleri gibi saçma bir bahane sundular. bu iki firmanın ortak üçkağıtçılığı mı yoksa hayat su , suları teslim ettik diye vodafone’dan haksız para mı alıyor bilmiyorum ancak sorun kimdeyse bir daha bu şekilde ucuz ve mide bulandırıcı işlere girmemelerini tavsiye ediyorum. bu iki global firma ülkemizde isimlerinin bu şekilde anıldığını bilse neler yapılacağı malum.
  • benden duymuş olmayın da, hayat su kafasına göre yaptığı kampanyalarla bayileri zor durumda bırakıyormuş, bu yüzden bayiler sizin aldığınz "beleş" suları getirmiyor ya da çok geç getiriyor.

denemesi bedava, parasını verip sipariş edin, 1 saatte suyunuz kapınızda.

vodafone kadar hayat su rezaletidir.