şükela:  tümü | bugün
  • ayda 15 gb internet hakkım olmasına rağmen nedense yenilenmesine 1 hafta kala sürekli bitmekte ve ek paket almaktayım. farklı operatörde 5gb kullanan eşim ise benden çok daha fazla sosyal medyada video vs izlemesine rağmen neredeyse arttıracak internet paketini. evde ve işte wifi olmasına rağmen nasıl oluyorda bitiyor hayret. muzdarip olanlar var ise merak etmekteyim, acaba problem bende mi?

tanım: bir tespit.

edit: imla
  • katıldığım tespittir, eriyip gidiyor resmen.vodafone'a geçmeden önce turkcell'in daha az internet bulunan bir tarifesini kullanıyordum.bu kadar çabuk bitmiyordu.
  • yıllardır aynı dümen dediğim olaydır.
    (bkz: upload) bunu da kotaya yazınca öyle olur o*
  • bende tam tersi olan durumdur. ucuz diye turkcell’den geçtim kendilerine. çoğu yerde çekmediği gibi bitmiyor da.
  • bu durum avea için de geçerlidir , son 2 aydır ilginç bir şekilde azalıyor , sürekli wifiye bağlı , kullandığım zaman aralığı ve alan çok dar , belki extra paketten gelecek mali destek iştahları kabartmıştır...
  • aynı olaydan bende muzdaripim. 10gb yetmiyor hemde hız yerlerde. aynı model 2 telefon ile aynı anda hız testi yaptım. turkcell 53mbit vodafone 3mbit sonuç aldim bulunduğum mevkide. bana ne var kampanyasindan 4 haftadır bilmediğim yerlerden hediye vermesi ayrı bir sorun. neyse şurada 2 ay daha sabır çekeceğim tahattutum bitmekte. ondan sonra vodafone mu ? asla !
    edit: 5.hafta bana ne var sonucu hediyesepetimden hediye
  • turkcell’den vodafone a bu ay geçiş yaptım.10gb internet paketim bitmezken bu ay vodafone’da 14gb kullanmışım paketimin yenilenmesine 9 gün var.yalnız olmadığımı görünce sevindim.
  • (bkz: vodafone'nin)
  • +1 ile katıldığım durumdur. 10 gb 1 hafta da bitiyor. ek paket vs. aylık 200 liraya yakın fatura ödüyorum. mart ayında biten kontratımdan sonra turkcell reyize dönüş yapacağım 4 sene sonra.
  • 15 gb internetin yetmeyişi. neyse yalnız olmadığıma çok sevindim. gelin sarılalım

0.facebook kullanıp 500 mb internetin 1 ay yettiği o masum ve güzel günlerimizi özlüyorum