şükela:  tümü | bugün
  • vodafone'un uygulamasında bedava internet veren hediye çarkı isminde bir hediye platformu var. genellikle bazı firmalar için indirim kuponu ve 24 saat geçerli internet kazandırıyor. bu uygulama içindeki hediye çarkının faturaların kesim tarihine son bir kaç gün kala bozulması ne kadar ironik değil mi? adamlar ek internet paketini satmak için hediye çarkını bozuyor, programcının maksimum 6 saatte çözeceği hatayı ise 5 gündür çözemiyorlar. iddia ediyorum ki temmuzun 1'inden itibaren tekrar çalışmaya başlayacaktır. o zamana kadar da sağlam miktarda ek internet paketi satacaklardır. bari hediye çarkını bedava internet vermeyecek şekilde ayarlayın da kendinizi rezil etmeyin.
  • internetten taahhütlü/indirimli geçiş yapıyorsunuz. ilk ay fatura bir geliyor yüksek fiyat. arayıp sorduğunuzda taahhüt vermemişsiniz diyorlar. 2 defa denendi. kurnazlıkta çığır açıyorlar.
  • vodafone.net ile zirveye çıkmıştır. 1 aydan beri iptal etmek istiyorum ve her seferinde farklı bir kurnazlık, döneceğiz diyip dönmemeler, açılan şikayet talebini bana haber vermeden kapatmak gibi saçma sapan sebeplerle iptal etmiyorlar.
  • internete, cepten oldukça hızlı bağlanmasına rağmen ev internetiyle film izlemenin bile mümkün olmaması. ev interneti sınırsız olunca hizmet kalitesini arttırmaya gerek duymuyorlar galiba.
  • vodafone'un uygulamasında bedava internet veren hediye çarkı isminde bir hediye platformu var. genellikle bazı firmalar için indirim kuponu ve 24 saat geçerli internet kazandırıyor. bu uygulama içindeki hediye çarkının faturaların kesim tarihine son bir kaç gün kala bozulması ne kadar ironik değil mi? adamlar ek internet paketini satmak için hediye çarkını bozuyor, programcının maksimum 6 saatte çözeceği hatayı ise 5 gündür çözemiyorlar. iddia ediyorum ki temmuzun 1'inden itibaren tekrar çalışmaya başlayacaktır. o zamana kadar da sağlam miktarda ek internet paketi satacaklardır. bari hediye çarkını bedava internet vermeyecek şekilde ayarlayın da kendinizi rezil etmeyin.

edit: 30 haziran gecesine kadar çalışmayan hediye çarkı tam tahmin ettiğim gibi 1 temmuz'un ilk dakikasında itibaren harıl harıl çalışmaya başlayıp şahsımı şaşırtmamıştır.

(bkz: aşşağılıksın vodafone)
  • üç gsm şirketiniden de hizmet almış biri olarak söylüyorum ki hepsi birbirinden beter.