• vodafone yanımda uygulamasından teklif olarak gelmiştir. sınırsız her yöne arama ve mesajlaşma + sınırsız full hız internet aylık 170 lira.

https://teknoseyir.com/…2020/02/d38b1dbb2687b77.jpg

1 sene taahhüt şartı var. 2. sene aynı tarifeye devam etmek isterseniz fiyat 190 lira oluyormuş.

turkcell bu fiyata sadece superbox ile sınırsız internet veriyor. vodafone'un sınırsız internetin yanında sınırsız dakika vermesi hoş olmuş. sınırsız sms zaten günümüzde whatsapp, telegram vs varken gereksiz.

tarife şartları
  • hotspot şartı yoksa eğer, gerçekten çok iyi bir kampanyadır.
  • hemen heveslenmeyin, bir vodafone kullanıcısı iyi bilir ki 100 gb verseler anca 10 gb harcarsın çünkü internet çekmez.

hele kapalı alanda şebeke bile bulamayabilirsin.
  • sınırsız interneti kullanabilmek için öncelikle çekmesi gerekiyor. kalabalık ortamlarda mütemadiyen bağlantı sorunu yaşatıyor. tarifemi yenilemek için arayan müşteri temsilcisine yenileme istemediğimi çünkü çekim sorunu yaşadığımı belirttiğimde ikiletmeden kabul ettiğinde yaptığımın ne kadar mantıklı bir hareket olduğunu daha iyi anladım.
  • mobil uygulamada kalan internet kotası an itibariyle bu şekilde gözüküyor.

https://i.hizliresim.com/vyooep.png
  • çoktan olmuştur ve 10 aydır tarafımdan kullanılmaktadır. hotspot falan da serbest olduğu için tabletinden bilgisayarına hepsiyle kullanabiliyorum. 10gb üstü bir şey indireceğim zaman buna abanıyorum mesela. evdeki ttnet adsl'den daha hızlı çalışıyor. an itibaıyla 110 mbps.
  • ulasilmasi guc olandir, diger operatorlerin de ornek almasi gerekendir.
  • twitter videoları, instagram canlı yayınları, reklamlar dahil değildir gibi saçmalık gelmiş. benim kullanımıma göre ise her şey çıkarılmış sınırsız paket satın alsanız da almasanız da bütün mobil veri kullanımları standart 'gb' tarifeniz üzerinden kesiliyor. siz siz olun sakın böyle bir vaade inanmayın.
  • hız sınırlamasının olması almamak icin yeterli bır neden zaten.söyle adam gibi bir sınırsız tarife yok ki hiçbir operatöre alsak da kurtulsak
  • 2022 itibarıyla tüm operatörlerde bulunması gereken pakettir. pahalı da olsa.
hesabın var mı? giriş yap