şükela:  tümü | bugün
 • torba mevkiinde açılan ultra her şey dahil hizmet veren büyük odalara sahip hotel.
 • beach volley sahasındaki taş/kum oranı 3/2 falan sanıyorum. eğlenelim derken topallamağı göze almalısınız.
 • 35 bin lira biraz şey olmuş gibi. milletin 2 kere dünya yaptığı parayla bir otele tıkılıp köyden tarlasını satıp otel işletmeciliği yapan çomarları beslemekte ayrı bir kafa yapısı gerektiriyor..
 • 35bin lira verdikten sonra kahvaltıda pancake yiyenlerin kaldığı oteldir. 35 bin versem otel konaklamasına, madagaskarın balta girmemiş ormanlarından temin edilecek hindistan cevizi içerisinde beluga havyarı isterdim. yanında kızarmış ekmeğe lafım yok.
 • otelde kendine loca ayırtan kayınpederin yaşı yaşıma huyu huyuma boyu boyuma kızı olduğunu merak ettirendir. hehehhehee...

  not: dert çekene göredir, haklıdır yaşayan.
 • öncelikle "pahalı" ancak ödediğiniz paranın hakkını alamadığınız vasat bir oteldir.

  sonra, haklarında otel değerlendirme sitelerine * olumsuz yorum yaptığınızda sizi telefonla arayıp mahkemeye vermekle tehdit etmeye çalışan yöneticilere sahip bir oteldir.
  bu kafayla yüksek bir kalite beklememek gerek zaten.

  ha bu arada, olumsuz yorumu müteakip yeni açılmış profillerin* oteli övgüye boğmaları da ayrı bir soru işareti??

  [ * tripadvisor'da bizim arkadaşın olumsuz yorumunun ardından aynı gün içinde altı tane çok olumlu yorum geldi. bunların beşi yeni açılmış başka yorumu olmayan hesaplar. ki öncesinde son bir hafta içinde otelle ilgili sadece iki yorum var. (bkz: organize işler) ]
 • iyi tarafları:

  - tesis güzel (ama aslında kaçak: 1. derece sit alanına inşa edilmiş, bakanlıktan izin alamamış, belediyeden halletmişler işlerini, ormanı ve doğayı katletmişler ama iş işten geçmiş..)

  - deniz gayet güzel

  kötü tarafları:

  - yiyecek ve içecekler kalitesiz. otelin fiyatına ve yıldızına kıyasla yemeklerin daha güzel olmasını beklerdim. öeehh işte kıvamında. alkollü içecekler ise bildiğin kötü. içtiğimiz kokteyllerde kullanılan viski, tekila, votka gibi içkiler bilmediğiniz markalardan. sözüm ona ultra herşey dahil ama kaliteli içkilerden isterseniz ekstraya giriyormuş. öte yandan kokteylde kullanılan limonu * gerçek limon suyu da değil zaten. limon sosu diye satılan şu bir litrelik limon aromalı sulardan işte..

  - personel sayısı çok yetersiz. mevcut personel çok yoğun çalışıyor anladığımız ve konuştuğumuz kadarıyla. eh bu durum da hâliyle iş performanslarına ve suratlarına yansıyor.
  sorun şu: eylül ortasında müşteri azaldı diye personel çıkarıyorlar. ama ekim ayında aynı tarihlerde hem 300-400 kişilik büyük bir kongre hem de iki-üç otobüs yabancı turist kafilesi bağlamışlar. ee, öyle bir durumda geçici eleman alınır değil mi??!! kongrenin geleceği aylar öncesinden belli. turist kafilesinin de geleceğini en kötü iki üç hafta önceden biliyorsundur. dışarıda iş bekleyen sürüyle turizm çalışanı var!!
  otel full kapasiteye yaklaşmış, görevli elemanlardan biri yazın 18 kişi yaptıkları işi, dört kişi yapmaya çalıştıklarını fazla mesaiden de fazla mesai yaptıklarını söylüyor!?

  - bir sorun yaşadığınızda veya talebiniz olduğunda (ki yukarıda saydığım koşullar altında yaşamak gayet olası) yöneticiler yapıcı ve sorun çözücü olmaktan uzak. tavırları ve yaklaşımları biraz kaba. sosyal medyaya/internete yazarsanız arayıp/bulup tehdit etmeyi biliyorlar ama!!

  ---

  sonuç olarak pahalı ama hizmeti ve yiyecek-içecekleri kalitesiz, odalar ve tesis iyi, personel sıkıntılı, bir sorun yaşamanız durumunda ise yönetimi pişkin bir otel.
 • cidden pahalı bir otel, kıyayım paraya gideyim diyorum da bu ne arkadaş; vogue hotel bodrum