• nefis mentollu sigaradir icerken bogazinizdan mentol gectigini hissedersiniz ama ince oldugundan bi cirpida biter paket degil karton dayanmaz tiryakisine.
  • piyasada bulunabilecek en iyi slim sigaradır.içimi pek bir keyiflidir.fiyatı da an itibarı ile 6.50 ytl'dir, bu kadar pahalı olmasının sebebiyle tiryakisinin cebini yakması olasıdır *
  • büfecilerle her seferinde aynı, eşi benzeri olmayan şu diyaloğu yaşamanıza sebep olabilmekte.

- vog mentol var mı?
    + neğy?
    - vog. vog mentol.
    + neog? vok? ne o? mentos var? *bzzt bzt*
    - neyse tamam hayırlı işler.

- vog mentol var mı?
    + neğy?
    - ...
    + ...
  • benim gibi duzenli sigara icen biri degilseniz, alkollu ickilerin yaninda keyifle tutturebileceginiz bir sigaradir.
  • benim gibi sigarayı pek sevmeyen ama arada sırada keyif için içmekten hoşlanan, ve duman dışında tadı olan bir nane arayan insanlara birebir olan tütün çeşidi..

hafif ve ferah, daha ne olsun..

not: alkolle süper gider!
  • marketlerde görüyorum ama mentollü mü hiçbir fikrim yok. bakkallarda önceki entrylerdeki cevapları aldım... denemek istiyorum şuan ilk parliament slim imi içtim. ıkisinide deneyen ya da vogue sigarasını içenlere sorum var lütfen mesaj atın aklıma takıldı aaaaaay
  • cok guzel bir sigara. tatildeki kiz arkadasimdan duty free den almasi icin isteyecektim sonra euro nun 4 tl oldugu aklima geldi vazgectim. 14 tl turkiye deki fiyati.
hesabın var mı? giriş yap