• iphone 3gs' in sesli komut alma özelliği. çok iddialı olmakla beraber, henüz türkçe desteklemiyor oluşunun da etkisiyle, istediğiniz kişiyi aramanız imkansız gibi. onun dışındaki komutlarımı da ingilizce olmasına rağmen anlayabilmiş değil. tamam derdimi anlatacak kadar biliyorum ama onu dahi mi anlamaz koskoca iphone!

komut seçenekleri çok geniş, nerdeyse sohbet edeceksiniz, baba şu şarkıyı çal, yahu bunu hangi grup söylüyordu, ismail' i ara gibi sohbet edebileceğiniz iddia edilmekte, benim henüz bir adet dahi komutumu anlayabilmiş değil. dediğim gibi yeni tanıştık, biraz zaman lazım sanıyorum.
  • kendine sürekli açılmasından nefret ettiğim igrenc ios ozelliği.

kapanmasının yolu da yok maalesef. appledan tiksindirdi.
  • daha bi numarasini goremedigimiz iphone atraksiyonu, belki zamanla acilir.
  • sony smartband talk icin olani tam olarak gonlumun efendisidir. eller kollar doluyken internetten hemen birseye bakmaniz gerektiginde, birini aramaniz veya mesaj atmianiz gerektiginde candir, bu isi sadece saatinizle konusarak halledebilmek superdir. su aralar akilli saatimi yenilemeyi dusunurken benimki disindakilerde boyle bir ozellik olmadigini ogrenmemle tek kelimeyle dumur oldum, bin tane ozellik koymuslar ama hepsinde hala telefona dokunabilmek gerekiyor. gercekten garmin, fitbit, pebble falan hepsi gozumde sinifta kaldi.
hesabın var mı? giriş yap