• dün sahipleri ile tanıştığım seslendirme sitesi voicebros. içerde şu an 28000 sanatçı var. ingilizcenin sadece 12 aksanında seslendirme yapıyorlar.70 dilde seslendirme imkanı tanıyorlar.klingon dili falan var.özellikle kanada ingilizcesine çok güldüm. kıbrıs türkçesi gibi...dünyada bu alanda ikinci türkiye'de ilklermiş.çok acayip bi iş yapmışlar.
  • türkiye kökenli olması müthiş bir girişim olmuş seslendirme platformu...
    duyduğumdan beri epey inceleliyorum voicebros' u ; binlerce amatör ve profesyonel seslendirme seçeneğin yanı sıra morgan freeman ve antonio banderas gibi isimler de var bünyesinde. ....

yoğun emekle oldukça büyük düşünülmüş bir oluşum.
    ihtiyaç ortadaydı , kocaman bir boşluğu dolduracakları şimdiden belli.
    voicebros
  • kendisine bugün itibariyle sanatçı olarak üye oldum. yıllardır bionluk üzerinden çalışıyordum, ama orası iyice beleşçi doldu. bakalım, burada neler olacak?
  • kendileriyle geçenlere çalıştım. nasıl oluyorsa gönderdiğimiz 3 paragraftan oluşan 145 kelime metni, her seferinde bir yerini yanlış okuyup göndermeyi başardılar. üzerine hadi onayla gibisinden baskı yapıp yanlış okunmuş metni onaylamamı bekliyorlar. yetmiyor bir de madem tekrar okunacak kelime hataları olduğu için bari şuradaki kelimeyi değiştirelim anlamı daha iyi oluyor öyle dediğimizde aaaa ama revize hakkını doldurduğunuz ücrete için %25 daha eklemek zorundayız, metin değişiyor o zaman diye dönüyorlar. metinde değişen tek bir kelime ha yanlış olmasın:) aga sanatçının yaptığı hataları ben niye revize olarak kabul edeyim ki, siz iyi misiniz ya? revize dediğin burada şu tonlama olsun, burada telafuz daha vurgulu coşkulu olsun veya ciddi manadaki bir metinsel değişimdir. sanatçı madur oluyormuş böyle olunca. bak, bak, bak! ulan o sanatçının 5 dakikada yanlış okuduğu şeye 2k istemeyi biliyorsunuz biz revize isteyince mi suç oluyor? biz niye madur oluyoruz? biz o para için 1 hafta çalışıyoruz arkadaşım. işinizi lütfen düzgün ve daha özverili yapın önce, sonra müşteriden ekstra para istersiniz
hesabın var mı? giriş yap