şükela:  tümü | bugün
  • manyak bir video ile bizi karşılayan site. sanırım oyun platformu olacak. ha?
  • 21 ağustos - 25 ağustos tarihleri arasında borderlands 2 1 tl

bioshock ınfinite 5 tl
  • bir halta yaramayacak site. adamlar üye olma kısmını bile becerememiş bırakın oyun satmayı.
    üye ola basınca birşey olmuyor, ikinciye basınca mail kullanılıyor diyor. şifre unuttum deyince mail yollayamadık diyor. sizin neyinize oyun satmak mk önce site kurmayı öğrenin.
  • adresi: unit no. 30 – 01 – 2675, jewellery & gemplex 3, plot no: dmcc – ph2 – j&gplexs, jewellery & gemplex, dubai, united arab emirates olan site. neden dubai diye merak etmiyor değilim.
  • ruscada "giriyorum" (bir mekana yuruyerek) anlamina gelir.
  • 1tl ye borderlands 2 alayım dediğim ama ona bile güvenemediğim site.
  • birşey alacaksanız vazgeçin dediğim site. üye olmayı başardım fakat ödeme sayfasında ssl yok. altta ssl yazmasına rağmen çalışmıyor. ssl olmayan kıçı kırık siteye kredi kartımızı verecek kadar mal yoktur diye umuyorum aramızda. sanal kart vermeye bile çekinin. almayın kısaca vazgeçin.
  • 1tl ye borderlands 2, 5tl ye bioshock: infinite siparişi verdiğim site. 1-1.5 saat işlem onay sırasında diyordu, sonunda sipariş tamamlanmış. fakat şöyle bir sorun var, bioshock'ta kod göndermişler, borderlands 2'de göndermemişler. herhangi bir indirme linki falanda yok. indirmek için ürünü steam'da aktif etmem gerektiği yazıyor ama, ürüne ait kod bilgisi bulunmamaktadır uyarısı veriyor. mesaj attım bakalım hayırlısı...

edit: canlı destekle görüştüm, yoğunluktan dolayı sıkıntı yaşıyoruz dedi. en kısa sürede kodun gönderileceğini belirtti, peki dedim. aradan 16 saat geçti, sitede borderlands 2 stokları tükenmiştir yazıyor, canlı destekle yeniden görüştüm. oyunu aldıysam mutlaka kodun gönderileceğini söyledi, bekliyoruz bakalım...

edit 2: 46 saat oldu, hala yoğunluk diyorlar. sanırım teknik ekipleri sadece 1 kişiden oluşuyor.
  • borderlands 2 ve fahrenheit remastered alarak siftah yaptığım site. ödeme gayet güvenli. ödeme sonrası steam key'inde bir problem yaşadım ancak canlı destekte beş dakikada hallettiler. steam varken kullanacağım bir platform değilse de patron çıldırdı indirimlerini takipteyim. borderlands 2 stoku yaptım sayelerinde.

edit: ödeme için kendi sistemlerini değil 3pay* altyapısını kullandıklarından dolayı gayet güvenlidir. tabii insanın ödeme güvenliği bilgisi tek kelimeden ibaret olunca* işkembeden sallamak kolay oluyor. ulan bizzat denedim ve sorun yok. ssl olmadığını kaç kişi daha keşfedip burada tekrar tekrar belirtecek takipteyim. ayrıca oyun key'leri de row, rahat olabilirsiniz.

not: ssl yok.

edit2: borderlands 2 tükenmiş lan. daha karpuz kesecektik.
  • adamlar bildiğin kopyala yapıştır java scrpit modülleriyle site yapmış,bir de güvenli diyorlar . daha ssl çalışmıyor lan. yüksek ihtimal ruble ile oyun alıp tl ile satıyorlar gibi görünüyor.