• o unutulmaz melih kibar bestesinin muhteşem düzenlemesiyle hababam sınıfı üç buçuk filminin klibinde harika bir performans göstermiş olan, henüz varlığından haberdar olup "şerefsizim aklıma geldiydi" dediğim gruptur...

not: bir kez tvden dinlediğim klipte bir yerlerde 1-1.5 koma kadar tizleşen bir tenor duydum, ayrıca sanki roprizi es geçip devam etmeye kalkan bir de bariton vardı başka bir yerde.. ama yanlış duymuş, algılamış da olabilirim; çok dikkat edemedim...

netice itibariyle can-ı gönülden tebrik ediyor, ayakta alkışlıyor; başarılarının devamını diliyorum...
  • vokaliz.biz sitesiyle güzel de bir mesaj vermiş grup, bekliyoruz patlamalarını.
  • keşke daha çok mp3leri olsa bir yerlerde ya da herhangi bi kaydına sahip olanlar bana haber verse de güzel bi arşivini yapsak bunların.. süperler.
  • bugün yalnızım* kaydını dinledikten sonra göğsümü kabartmış müthiş grup."ohh be bizden de çıktı bombalar sonunda" dedirten vokal grubu.hayatı boyunca vokal grupları dinlemiş bendeniz efenim diorum ki "asssiktirrrr müthişşş helal olsunnnnn" ! şapka çıkarıyorum saygılar hörmetler gönderip gercekten pek gururlandırdığımı belirtmek istiyorum...
  • albümünü dört gözle beklediğim grup. zaten enfes bi şarkı olan yalnızım yorumları oldukça başarılı. uğraşılmış ve olmuş.. özellikle introda melodinin tekrarından önceki çıkış ve devamındaki ölçülü macunlar süper.
  • her zaman icin turkiyede yetisen insanlarin, yurt disindakilerle materyal olarak farkinin olmadigini hatta daha ustun olduklarini savunan biri olarak, bunu kanitlarcasina cikmis ve cok basarili olacaklarini umdugum, iki uyesinin arkadasim oldugu grup. koral muzik anlamda da uzun yillik tecrubeye sahip olmalari onlar icin bir arti. fakat burasi turkiye tabii, neye ne kadar deger verilecegi belli olmaz.

beli bir arabesk parcayi secmelerindeki ilk neden, oncelikli olarak insanlarin cokseslilige isinabilmesidir. (simdiden ipucu vermek gerekirse, cok guzel kayitlari daha var. sabir)

ozellikle pes seslerde sevgili kerem seven e dikkat derim. (ki kendisini show spor dan da taniriz)

yollari acik ola..
  • (bkz: vocalese)
  • bu aksam (20 temmuz 2006) 22.20'yi gosterdiginde saatler ntv deki biri bana anlatsin adli programda 2 parca seslendirecek topluluk. ozellikle yalnizimin a capella yorumunu bir de canli dinlemek isteyenler olursa kacirmamali gibi. (tekrari ctesi 22.30da)
  • bu akşam süper neşeli ve eğlenceli müzik yapmış insan toplululuğu,
    hepsinin aldığı müzik eğitimi bir yana, verdikleri 'müzik emeği' aşikar..
    bir takım televizyon programlarına utanmadan çıkıp "boy bendiz biz, ehehe" diye boy gösteren ve "bir şarkı söyler misiniz, canlı?????" dendiğinde, (yine) utanmadan detone ve o kadar kişi unison söyleyen bir kısım şebeklere feyz almaları için duyurulur, önerilir.. **
hesabın var mı? giriş yap