şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yakın zamanında pripyat'ın bağından, tamriel'in dağından mottosuyla yayın hayatına başlamış, türkiye'de genellikle 12-18 yaş arasına hitap etme kaygısıyla yayın yapan çoluklu çocuklu orta yaşlılar klişesinin yarattığı yapaylığı kırma amacı ve oyunların sırf zaman öldürmekten ibaret olmadığını gösterme hedefiyle ortaya çıkan şimdilik iki kişilik sabit yazar kadrosu ve çevrelerindeki destekle iyi işler çıkartacak gibi gözüken oyun sitesi.

    kendilerini tanıyabileceğimiz bir yazı ile başlamışlar:
    manifesto

    adresi ise: http://www.volhek.com/
  • dün gece 2 gibi hayranı olduğum allied assault adlı klasik fps oyununun incelemesine denk gelmemle kaptırıp sabah 4.30 'a kadar birsürü inceleme yazısı okuduğumu farkedince, bana birşeylerin farklı yapıldığını düşündürtmeye başlatan oyun haber/inceleme sitesi.

    her ne kadar allied assault'ta en sevdiğim bölümleri incelemede yeren yazar arkadaşımız, sonuna da oyunun klasik olmadığını not düşüp hafiften kıllanmama neden olsada, soğukkanlılığımı koruyup siteye olan sempatimi yitirmeme izin vermedim. umarım ileride daha geniş kitlelere hitap edebilecek bir seviyeye ulaşırlar.