• şehirlerarası yolda, yanımda oturan abinin,

neden bu kadar freşa içtiğini düşünürken gördüğüm,

güzel kokulu içecek.

abi çok güzel bir adam oldu 2 taneyle. telefonda da at yarışı açtı takılıyor. akşamları da varmış yarış.

söylememe gerek yok ama malum keşan otobüsü.
  • işyerinde son derece stresli bir sorun yumağının içerisine mi düştünüz? uzaktaki müşterinin şirretinden bunalıp nefes almaya ihtiyacınız mı var? gevşeyip probleme daha iyi konsantre olmak isteyen bir alkolik misiniz?
    gidin tekele 1 adet çizi bir tane de bunun limonlusundan alın. koyun bilgisayarın yanına, başlayın gömmeye .(çiziyi yalandan açıp bolca ikram edin)
    yeni şişelerin üzerinde shot falan da yazmıyor. belirgin bir limon grafiği var ve altında sadece volim yazmakta. bilinirliği pek olmadığı için limonata biskuvi yapan masum genç algısının dışına taşacağınızı sanmıyorum. ofiste durumu anlayacak başka alkolik varsa gizli fight club üyesi misali vakur bir baş selamı verecektir en fazla.

lan şimdi bakınca kripto reklamcı entrysi gibi olmuş iyi mi. hemi de alkol özendirici reklamcı. ne biliim lan dışarıdan alkollü içeceğe hiç benzemeyip bu kadar hızlı kafa yapan başka bir mamul görmedim, güzelleme yaparak eğlenesim geldi.
    siz içmeyin döverim.
  • sırpça ve boşnakçada aşk demektir.
  • hakkında okuduklarım ve duyduklrımdan sonra an itibariyle denediğim şarap bazlı içki muhtelif aromalı alkollü içecek.
    ilkin bir yudum aldım. inanılmaz şekerli kalitesiz bir gazoz içiyor hissi verdi. sonra " hay amk buna 16 lira verdim ya, neyse meyve suyu gibi zaten dik kafaya" dedim ve tek dikişte içtim. üstüne bira açtım.
    babanın düşmanlarını sikeyim ne koydunuz lan siz bunun içine? şu an baya çakırkeyfim. bunun alkol seviyesi %14.4'den fazla. ya da aşırı şekerden dolayı vücutta başka şekil olaylar oluyo.
    vay amk
  • bi diğer adı 14.4 . boyu 33 lük bira gibi. bi tane içince renkler değişiyo, iki tane içince sesler değişiyo. üç tane içince herşey değişiyo.
    asitsiz, limonata ama alkollü belli, içimi kolay, içki içmiş gibi hissettirmiyor, hızlı sarhoşluk için tercih edilmesi gereken az sıvı ile bil sarhoşluk içeceği. kolalılısı vişnelisi elmalısı karpuzlusu ve enerji içeceklisi var. hepsinin tadi sik gibi. sadece limonlu olan volim tercih edin. o yoksa vişneli alın. o da yoksa öbürlerini boşverin extra shot alın.
  • bunun hakkında "4 tane volimi atatürk bile içemez" diye bi caps görmüştüm krize girdim affet atam.

beyaz şaraptan yapılan meyveli yüksek alkollü içki.
  • 2 seneye yakındır tükettiğim ilk başlarda etil tadını damağınızda hissettiren son güncellemelerle düzgünleşmiş yerli ve milli içki markası.

14.4 alkolüyle birlikte çeşitleri aşağıdaki gibidir;

ps: 14,4 shot adıyla satılan beyaz şarap ve kolalı versiyonlar eskidir almayınız bence.

limonlu; şekerli mayhoş ergenliğimizin votka limon'unun alkolü yüksek olanı yoklukta gider.

enerji; diğer ürünleri çıkmadan önce favorim geniz yakar soğan doğratır.

pina colada; ne koymuşlar içine bilmiyorum ama tadı harika sütlü sütlü orta seviye alkol sever kız çocuğu içkisi. kız çocuğu dediğime bakmayın nice yiğitler telef oldu içerken.

sek on the beach; evet evet sex değil sek sonuçta yüzde yüz yerli ve milli o yüzden adına da derler sek. cappy karışık yoğun turunç tadı var iş yapar.

mojito; limonlunun nanelimsi olanı iki kere içtim. çok yorum yapamayacağım.

vişne; bilgiğin votka vişnenin şekerlisi ve yüksek alkollüsü.

karpuz çilek; bu başka bişey, bu hepsinden farklı, yağ gibi akar. tadı asla çiğnemeyi başaramayıp yuttuğunuz sakızlar gibidir. açık ara favorim net. (artık çok yapay bir tadı var eski keyfinde değil)

kavun; nedense ilk çıkarttıklarında lezzetli olup sonrasında bozanlardan biri bi arakadaş. kavun seviyorsanız yinede gideri var.

orman meyvelisi; biraz şurup gibi olsa da içmesi keyiflidir. ekşi sevenlerin uzak durması gerektiği tatlardan.

çilek; bunla olan aşkımda bir başkaydı ilk çıktığındaı. karpuz çilekten daha minnoştur kendileri.

elmalı; mayhoştur. daha önceden limonlusunu içip seven er veya hanım kişinin denemesinde fayda vardır.

turunçgilli; bu da güzel bu da çok değişik. portiş portiş, mandiş mandiş.

bunların dışında bulabilirseniz litrelik versiyonları mevcuttur. yukarıda saydıklarım dışında

cosmopolitan; aşktır, sevgidir, sevdiğinin kucağında sızmaktır.

baileyslisi!! evet yanlış duymadınız. baileyse çok benzemekle hatta birebirimsi olması bir yana kafayı yaptığı için baileys yerine hem ucuz hem daha etkilidir.

margharita; yine limonluyu sevenlerin denemesi gerektiği limon tadı baskın bir kardeşimizdir.

bir de mavili bi şişe çıkmış. iş bu entry'i editlediğimde alkolle aramızı soğuttuğumuz için denememiştir. içen varsa yeşillendirsin.
  • boşnakça / sırpça / hırvatça "sevmek" anlamına gelmez. "severim/seviyorum" anlamına gelir. voliti (sevmek/hoşlanmak) fiilinin birinci tekil şahıs çekimidir.
  • dün denediğim ve bir süreliğine köpek öldüren içmemin önüne geçecek olan meyve aromalı şarap kokteylidir. fiyat 15 tl alkol oranı %14.4 ama içimi aşırı rahat. meyve suyu gibi lıkır lıkır götürmek mümkün yani. ayrıca şişesinden ötürü hickimse alkol olduğunu anlamıyor. cami avlusunda içsen kimsenin gıkı çıkmaz. kesinlikle tavsiyedir. kafası güzel ama gelip geçici daha uzun süren uçuşlar için köpek öldüren
  • kırbıyık'ın üretimi olan 14.4 shot şarap karışımlı olandan uzun yıllardı hatırı sayılır bir alkolik olarak bunu derken bir oturuşta 15 bira içebilen veya bir oturuşta 70 lik rakı içebilen tiplerdeniz bazı arkadaşların bundan 2 tane içsen yeter süper kafası var yok
    3 tane içsen koma sarhoş eder laflarından sonra ilk iş olarak denemeye aldığımız bir içki oldu geçen gece bir arkadaşın evinde 3 er tane volim içip zom sarhoş olduk ve gözümüzün önünü zor gördüğümüz bir gece oldu şaka gibi bir alkollü içecek
    dünyadaki hiçbir kimse bu içeceğin 14.4 alkol oranı ihtiva ettiğini bana inandıramaz. ulan 3 tane içince 10 duble rakı içmiş bir kafaya, sahip oluyorsunuz. ben anlamadım valla
hesabın var mı? giriş yap