646 entry daha
  • fatih terim'in milli takımdan kovulduğu gün performansı yerlere düştü. normal tabi. çocuğun yeri garantiydi, her halükarda oynuyordu. kaygılandı tabi performansı düştü. hatalı gollerden sonra da işi daha da zor. gerçi takımın başına kim gelecek o da belli değil ya, umudunu kesmesin. gelen gideni aratmayabilir.
  • club brugge maçından sonra milli takım kalesi için zülküf'ün bile iyi bir seçenek olabileceğini bizlere gösteren kalecidir.
  • pohpohlanmıs bir maymun türüdür kendisi
  • özünde iyi kalecidir, ancak takdir edersiniz ki şampiyonlar ligi gibi bir organizasyona deplasman maçıyla başlamış olmanın heyecanını yenmekte zorlanmıştır. bir kere ilk golde kesinikle hatası yoktur ama duran toplardan yediği 2 gol dışında -ki baraj hataları da vardı elbette- fena da değildi kanımca, zamanla bu arenada daha iyi olacaktır.
  • arda'nın kaptanlığını yapacağı yeni milli takımda volkan demirel'in yedeginde bekleyecek vasıfsız kişiliktir.
    arkadaş sen de aldırsaydın ya da tartaklasaydın ya zamanında üc beş gazeteci arkanda dururdu bugün millet,vasıfsız.
  • yazmaktan yorulmayacağım galiba; kötü kaleci.
  • penaltılarda kendini çuval gibi soluna bırakıyor yazmıştım daha önce arttırıyorum artık frikiklerde falan da bırakıyor çok güzel kendini. leş gibi kaleci zaten terim-volkan demirel olayı olmasa ömür boyu göremezdi 1. kaleciliği. inanılmaz ruhsuz yıllardır maçını izlerim bi defa önündeki savunma oyuncusuna bağırdığını, takım arkadaşlarını gazlamaya çalıştığını görmedim. öyle boş boş bakıyor her seferinde. bir de top atılacağı zaman kendini dikleştirip serbest düşüş pozisyonu alma oğlum 30 yaşına geldin, öyle yaparsan giden topun ardından atlarsın sadece gole güzellik katman için öğretmediler mi bunları hiç altyapıda?
  • arada futbolcular böyle patlama 1-2 sezon geçirirler. güiza gibi.

başakşehir bu kovaya güvenip sezona girerse, avrupa'da elek, türkiye'de ise 5. olur.

bir kaleci; karşısında messi falan yoksa aynı maçta 2 frikik golü yiyemez.
157 entry daha
hesabın var mı? giriş yap