şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 5 nisan 2018 eskişehir osmangazi saldırısını gerçekleştiren araştırma görevlisi. ihraç olduğu veya açıkta olduğu iddiaları doğru değil. hatta 100 den fazla öğretim görevlisi hakkında fetöcü iddiasında bulunmuş.

entari: 75735222

(bkz: 5 nisan 2018 eskişehir osmangazi saldırısı)
  • ekşi sözlükte okuldan yazan kimsenin olmaması şaşkınlık uyandırıcı. osmangazi üniversitesinde araştırma görevlisi bu şahıs bir çok kişiyi fetö suçlamasıyla işinden etmiş deniliyor.
  • istemeden de olsa esogülülere iyilik yapmış olan katilin tekidir. sayesinde artık her önüne gelen meşelik kampüsüne giremeyecek. tabi ki bu, yaptığı şeyin yanında çölde kum tanesi gibidir. kendisi bir katildir. dört kişinin canına kıymıştır ve cezasını en ağır şekilde çekmelidir.
  • söylenene göre herkesi fetöcü diye suçlamış. dilekçeler yazmış. esogü eğitimdeki ünlü bir hocam kendisinin patalojik rahatsızlıkları olduğunu söyledi. düşünün hasta birisiyle aynı yerde çalışıyorsunuz, hakkınızda fetöcü diye iftira atıyor. kanıt olmamasına rağmen işinizden oluyorusunuz. (bkz: yalçın bay) daha sonra kendisinin fetöcü olduğu ortaya çıkıyor ve önüne geleni öldürüyor. allah belasını versin böyle insanların.
  • yaptıklarının sorumlusu malum parti ve malum kişidir. aksini iddia eden de en az bu şerefsiz kadar orospu çocuğudur.
  • 25.07.2016 da timeturkte çıkmış"goü'de fetö operasyonu: 21 gözaltı" başlıklı bir haberin altına şu şekilde yorum yapmış:
    eğitim fakültesinde biri hariç (recep koçak) hiçbir tane fetöcüye dokunulmamış. eski dekan mustafa baloğlu döneminde ona buna soruşturma açan bir çete vardı ve bunların ekseriyeti ülkücü diye kendilerini kamufle ediyorlardı. öyle ki türk eğitim sene üye toplayan takıyyeciler bile vardı içlerinde. rektör beyden bu vatan haini, devlet içinde devlet olmuş sülükleri temizlemesini dört gözle bekliyoruz.
    https://www.timeturk.com/…u-21-gozalti/haber-218143
  • elemanın yazdığı makaleye bakın
    erdemli insan yetiştirme modeli: hacı bektâş-ı velî felsefesinden çağcıl eğitim sistemleri için bazı çıkarımlar
    http://dergipark.gov.tr/eibd/issue/22668/242070
  • bunun gibi bir orospu çocuğuna da sırf yancı diye dokundurtmamışlar. buradaki kadının feryatlarını bir izleyin 45 saniyenizi ayırıp. hükümetin nasıl vatandaşlarını ayıran, kutuplaştırıcı ve iğrenç bir zihniyeti olduğunu anlarsınız. beyinsiz herifler abdülhamit'i profil resimleri yapıp chp'ye iyi parti'ye söverse fetöcü bile olsa önemli değildir hükümet için, korurlar onu. fakat vatansever birisi fetöyü yıllarca eleştirmiş bile olsa fetöcü diye hapse tıkılır. sizin ben zihniyetinizi...
  • yahu ne yancısı adam belli ki fetocu hatta büyük ihtimalle üniversite yönetimi de kripto fetocu. yancı gibi davranıp fetocu olmayanlara operasyon çekmişler. zaten ben her zaman akademik kariyerinde lisansüstünde amerika olan birine şüpheyle yaklaşıyorum çünkü zamanında fetö bunu çok yaptı, bir çok üyesine amerika’dan lisansüstü diploma aldırdı.
  • adamın zamanında verdiği ifadeler ve dilekçeler neticesinde yapılan haber. ve ne yazıkki doğru olan haber `:http://www.kamudanhaber.net/…an-rektor-h346881.html`