şükela:  tümü | bugün
 • bugün belediye kasımpaşa maçında belediye forveti rakip defans oyuncusunun kafasına tekme atıp düşünce belediye lehine penaltı çaldı. ironi olsun diye belediye personeli misin diye sordum içimden. sonra bir baktım belediye personeliymiş. o zaman bir ışık gördüm ve her şey daha anlaşılır oldu. kendi kendime ironi de yaparım. ironiğimdir.
 • belediye personeli olup ibb maçına atanan hakem. maçı yönetmeyi kabul etmemeliydi. zaten kabul ettikten sonra verdiği penaltının saçmalığını tartışacak değilim. kurmaca olaylar gibi geliyor bana. yönettiği maç kasımpaşa ibb maçı olduğu için bizim futbol üstadı sözlük yazarlarımızın umrunda değildir.

  türkiye'deki en büyük skandallardan birine imza atan hakemdir. fazla gündem olmadan sessizce unutuluşunu izletiyor bize mhk, medya, sözlük vs.
 • kimsenin hakkında susmadığı adam, daha yeni gördüm skandalı amk...
 • eski profesyonel futbolcu ve halen istanbul bölgesi üst klasman hakemi.
 • amatör lig maçında yardımcılığını yaptım ve hakikaten adam maç yönetmek için dünyaya gelmiş. süst klasman değil o zaman b klasman hakemiydi. maçın 10. dakikasında futbolcular tamamen kabullendiler ki kazanan takım final maçı ile 3. lige çıkacak. yani son düzlük. gerginlik hat safhada. oyuncuyu atarken bile rahat adam. üzerindeki baskıyı farklı olarak düşünebilirsiniz tabi süper lig amatör lig bir olurmu diye ama iş öyle değil işte. mete kalkavan süper amatör lig maçını bitiremedi geçen sezon. olaylar süper ligden çok daha çetrefilli. eğer bir sıkıntı çıkarsa soyunma odası üst liglerden çok daha tehlikeli. polisin tavrı tamamen duyarsızlıktan ibaret. takımlarla, yöneticilerle, taraftarlarla bir anda kafa kafaya gelebiliyorsunuz. şu anda hakemlik yapanlar da dahil ilk 5 te kesin olur dediğim, camiyanın hesaplaşmalarından dolayı kaybedilen aydın kankaş derim. ondan sonra gördüğüm sahadaki en rahat adam budur.
 • dünkü çaykur rizespor - gençlerbirliği maçı 1-1 devam ederken gençlerbirliği oyuncusu stancu nun gölünü,hangi kurala göre iptal ettiğini merak ettiğim hakem.

  çaykur rizespor 1-1 gençlerbirliği maç özeti
 • dünkü çaykur rizespor -gençler maçında da görüldüğü üzere hakem falan değildir kendisi.

  genç diye mi veriyorlar bu düdüğü bilmiyorum ama olmuyor işte.

  haftalar sonra yine aynı adma ve yine salak saçma kararlar. hakem diye koyuyorlar ya böylelerini...

  rakiple alakası olmayan bir harekete sarı kart göstermeler, yanlış tarafa faul çalmalar.... iş yanlı olmaktan ziyade hakemlik yapamamasında!
 • süper lig'deki ilk maçından itibaren adı iyi anılmayan hakemdir. özellikle çaykur rizespor - gençlerbirliği maçında ortalığı mahvetmiş, konuk takıma 6 sarı kart çıkararak takım halinde sportmenliğe aykırı hareket dolayısıyla sevkine sebep olmuştur. ayrca stancu'nun nizami golünü faul diye kesmesi nasıl bir yorumdur, anlaşılamamıştır. düşüncem bunlar hata değil kasıt.
 • bence en büyük hatası tahminen 70 milyon civarı hakem olan bir ülkede hakemlik yapmasıdır. burnunun ucunu göremeyen insanların eleştirilerine kulak tıkamak zorunda olmasıdır. o kadar kötüdür ki tribünde oturan gözleri 2,5 derece bozuk adamın gördüğünü!!, televizyon başında 40 tekrarda gördüğünü!! göremez. zaten toptan da anlamaz kesin.
 • 22 ocak 2015 galatasaray diyarbakır bşb maçı sona erene kadar kürt sorununu çözecek gibi duran hakem.