• artık sabah gazetesi fenerbahçe muhabiri.

10 yıla yakın gazetecilik yaşantısında birlikte çalıştığı müdürler yılmaz özdil, iskender baydar, serdar ali çelikler ve emrah kayalıoğlu... fenerbahçe için büyük kazanç, galatasaray için büyük kayıp. çünkü net galatasaraylı olmasını isteyeceğim türden bir fenerbahçeli.

spor bilgisi tartışılmaz. iddaa istesen, kralını yapar. dilencilik desen, feys'te dön yolundan dilenci'yi beğenenlerden. ama çevresindekilere kıyasla en ayırt edici özelliği, futbol üzerine sağlam bir öngörü yetisine sahip olması.

ayrıca tip olarak tuna kiremitçi ile 05 edi karışımıdır. evli olması, üzücü tim'e dahil olmasını engellemekte. handikapı 5 metre yanına pas atamayan cana ile hemşehri olması *
  • bu adamlar ne içip televizyona çıkıyor merak ediyorum , diyor ki bu arkadaş cocu'da olsa geçen sene josef topal oynardı başka oyuncu yoktu aykut'un elinde başka alternatif yokmuş, abicim fenerbahçe'ye geleceği neredeyse ocakta belli olan büyük deha aykut görememiş mi josef topal faydasızlığını gelmeden sezon başı 10 transferi ben mi yaptım bi tane adam almayı akıl edememiş mi, ozan diye bi oyuncu vardı tamam bende sevmiyorum kafası farklı yerlerde çocucuğun ama hocaysan fenerbaçe'de kazanacaksın bu adamları bir şekilde.

bir de diyor ki kendisi yüz teknik direktörden 99'u valbuena'yı ilk 11'de oynatmazmış, bak bak kesin oynatmaz zaten adam kariyeri boyunca müzmin yedekti 50 kere fransa milli takımına o yüzden seçildi.

ya kardeşim bırakın artık şu yalakalık üzerine gazeteciliği, doğru düzgün iş yapın adam akıllı yorum yapın milletin aklıyla dalga geçmeyin.
  • ali koç yönetimi bu yetersize haber vermiyor saçma sapan yorumlar yapıyor tam bir azizci bu sözde gazeteci.
  • bomboş adam, ne söylediği belli değil, ne anlatmaya çalıştığı belli değil. a spor'a yorumcu alırken boş olma zorunluluğu koyuyolar galiba bir tane düzgün yorumcuları yok.
  • tuzlaspor'u aklayıp galatasaray'ı suçlu duruma düşürmeye çalışan taraflı yanlı ekran kirliliği.
  • az evvel son sayfa programında karagümrük'ün attığı 2. gol için,

''gerekirse o adamın ayağını eline ver o golü attırma berabere kal'' diyebilecek kadar alçalmış yorumcu.

canlı yayınlanan bir programda bir insan nasıl böyle bir dilekte bulunabilir inanamıyorum. terbiyesiz.
  • yalan yalan yalan lan bi sus artık!
  • aykut kocaman yalakası hala ağzına fenerbahçe’yi alıyor. gördükçe sinir oluyorum.
  • bu sabah ahkam kestiği atvspor'daki sabah sporu programında, galatasaray'ın lig neden ertelenmedi isyanına dair saçma sapan yorumlar yapan kişi. neymiş halkı çok paniğe sevketmemek lazımmış, devlet öyle uygun görmüşmüş, taraftarsız maç önlem olarak algılanırmış ama maçlar ertelenirse panik olurmuş.

ulan avrupa'da maç oynanan ülke sayısı çok az, uefa organizasyonlarının tümü, hatta tenis maçları bile ertelendi. hatta iktidarınız fırsat bu fırsat deyip memlekette eğlence yerlerine kadar kapattı, bu durumda panik olmuyor da futbol ligi ertelenince mi panik oluyor? partizanlıkla fanatizm çok talihsiz bir karışım oluyor velhasıl.
  • futboldan gram anladığını düşünmüyorum.
hesabın var mı? giriş yap