şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
9998 entry daha
 • emre belözoğlu'nun takıma dönmesi ile çirkef futbolcu kontenjanı dolduğu için kendisi de misyonunu tamamlamıştır.
  fenerbahçeli dostlar kızmasın; aynı düşüncem hasan şaş, arda turan, caner erkin ve niceleri için geçerli.
 • en azından 1 yıl daha takımda kalması gerekirdi. bakmayın başlık altında olumsuz şeyler kusan trollere, ne hikmetse alayı 6sli çok kuyruk acıları var.

  iç işlerimize dönersek ali koç'un yaptığı en büyük hatadır. ne olursa olsun 1 yıl daha takımda kalmalıydı. 2015 yılında aziz yıldırım'ın emre belözoğlu'nu gönderme hatasının aynısıdır. onun varlığı bile mental güç açısından çok değerliydi. kaptan 1 yıl daha takımında oynamalıdır.
 • zaten 4-5 senedir bu takımda yeri yoktu ama paçalarımızdan vasatlık aktığı için cahil kesim kendisini efsane yaptı.

  umarım ali koç geçen sene yaptığı hatayı tekrarlamayacaktır.

  hiç bir görev altında kulübe sokulmaması gerekiyor.
 • ben halen futbolcu olarak daha dogrusu 3. kaleci olarak takimda kalacagini dusunuyorum . bu yonde teknik ekibin ve takim icinden taleplerin oldugunun bilgisi geliyor.

  ancak ozellikle yonetim kanadinin volkan i oyuncu olarak degil de teknik ekip icerisinde kaleci antrenoru olarak degerlendirmek istedigi yonunde haberler de var.

  bakalim kisa sure icerisinde haberler netlesecektir. fakat her sartta ben volkan demirel in bu yilda samandira da olacagini dusunuyorum.
 • --- spoiler ---

  iç işlerimize dönersek ali koç'un yaptığı en büyük hatadır. ne olursa olsun 1 yıl daha takımda kalmalıydı. 2015 yılında aziz yıldırım'ın emre belözoğlu'nu gönderme hatasının aynısıdır. onun varlığı bile mental güç açısından çok değerliydi. kaptan 1 yıl daha takımında oynamalıdır.
  --- spoiler ---

  abi şaka mısınız siz ya? gören de son 5 senede tüm kupaları silip süpürdük sanır. kupa yok lan kupa. 1 tane bile. bu adamın yediği uzaktan goller ve yediği hatalı goller bize kaç şampiyonluk kaybettirdi. ezeli rakibinin kalecisi muslera bir maçta 7-8 gole engel oluyor. volkan kaleye 4 şut gelse 2'sini alıyor. kendisi derbi dışındaki maçlarda ismail çipe'dir.

  ayrıca futbola devam etmek istediği için jübile yapılmadı.

  son olarak geçen sene 1 yıllık sözleşme yapıldı zaten. aynı hatayı yapmayacaz. tebrik ederim yönetimi bu konuda.

  ha, abilik yapmayı çok istiyorsa tek kuruş almasın. yoksa 500 bin euro (3 milyon tl)'ya ben de abilik(!) yaparım.
 • takımla birlikte bulunmak isteseydi bunun için kimsenin bir engel çıkaracağını zannetmiyorum. kamp başladığında o da arkadaşlarıyla tesislere gelir, hocadan, yönetimden izin alır, antrenman yapardı. yönetim sözleşme önerir ya da önermez, duruma göre isterse ayrılır ya da kalırdı. en azından fit olurdu.

  adam 3 aydır bodrum'da güneşin alnında kömüş gibi yatıyor, oradan yönetime haber gönderiyor, teknik direktörü fişekliyor, arkadaşı gazetecileri yemliyor, twitter'da fanlarını örgütlüyor ve dönerci zincirine yeni bir halka daha eklemek için ihtiyaç duyduğu meblağ için bir senelik daha sözleşme koparmaya çalışıyor.

  yemeyin bu hareketleri artık.

  ben şuna inanırım hep. volkan 21 yaşında fenerbahçe'ye değil, galatasaray'a transfer olsa şimdi en azılı galatasaraylı o olurdu. volkan'a söven taraf da bizimkiler olurdu. galatasaray bu yeteneksizlikle bu yaşına kadar onu besler miydi, buna hiç inanmıyorum ama. 3-5 sene sonra kesin geldiği yere kışkışlarlardı.