şükela:  tümü | bugün
7366 entry daha
  • kulube verdigi emekler ve hizmet icin tesekkur edilip bu sezon yedek kulubesine cekilmesi, seneye de takimdan gonderilmesi gereken kalecimiz. inkar yok, volkan'i severim. ha bu volkan'in sikinde midir? degildir ama ben bi taraftarim. en az onun kadar bu takimin iyi yerlere gelmesini isterim.

bazen gitmekte hizmettir be volkan. sirtini donmus, yari yolda birakmis sayilmazsin. hadi benim ayim hadi.. bal verecem sana birak su kaleyi artik sikik.

ps: bu aksam vardar maci kadrosunda yedek. biraz uzuldum ama gececek, biliyorum. son olarak eger burayi okuyorsa su gorselle entryimi bitirip aramizdaki buzlari eritelim. gulumse tatlisko..
  • başlık altındaki insanların iyice şuurunu kaybettiğini gördüğümüz vasat kaleci.

"dünyanın gelmiş geçmiş en büyük kalecilerinden biri" ilan edildiğini görünce bir an galiba tansiyonum düştü de yanlış okuyorum sandım.

bırakın dünyanın gelmiş geçmiş en büyük kalecilerinden birş olmayı, türkiye'nin gelmiş geçmiş en büyük kalecilerinden biri bile değildir. kendisi fb nin değil,herhangi bir anadolu takımının kalecisi olsa,çoktan bir alt ligin yolunu tutmuş ve hayatında milli takım yüzü görememişti. dünyanın gelmiş geçmiş en büyük kalecilerinin hiç biri bu kadar hata yapmaz. adamın her sene en az 10-12 tane amatörce yediği gol var. çok cabuk unuttunuz galiba "volkan'ın kontrolünde" gol olan,direkten dönen topları. sırf geçen hafta yediği saçma golü,bugün ptt 1. lig kalecisi yese, taraftarlarca takım otobüsünde dövülürdü, bir daha da kaleye geçemezdi. şuursuzluk yapmayalım.

bir de istatistik vermiş, bilmem kaç maç oynamışta,yok altı yememiş, sekiz yememiş de. e o zaman sabri de dünyanın gelmiş geçmiş en iyi futbolcularındandır. en az volkan kadar maça çıkmış, hatta volkan'ın 2-3 katı daha fazla avrupa kupası turnuvalarında oynamış. e böyle sikik bir istatistik kasarsan, sabri'yi de dünyanın en iyi futbolcularından biri ilan etmek gerekir. hem de volkan'dan çok şampiyonluk görmüş.

tanım: vasat, hiç bir zaman iyi olamamış, büyük takımlarda ve milli takımda oynamayı hak etmeyen, evlat kontenjanından fb de oynayan kalecimsi.
  • 5 yediği maçı bile ballandıra ballandıra anlatan yancıları vardır.
  • bursa ve galatasaray'a birer şampiyonluk hediye etmiş bonkör kaleci. erol evgin den gelsin "hep böyle kal, hep böyle kal....."