• bu adamı neden buna benzetiyorlar -- anlamadım gitti.

tabii ki ne kendi takımında ne de rakip takımlarda kendisi hiç özlenmeyecektir .
  • yaşadığımız güzel günlerdeki halinle hatırlayacağız seni volkan.sevilla maçını hatırladıkça aklımıza geleceksin.play off sezonunda yaptığın kurtarışlarla,sakat sakat oyuna devam etme isteğinle,şike sürecinde dik duruşunla hatırlayacak seni büyük fenerbahçe taraftarı.
  • elveda futbolun çirkin yüzü.
  • bence artık yollar ayrılmalı ama yönetimin vadettiği gibi düzgün ve iyi bir ayrılık olmalı...
  • emre belözoğlu'nun takıma dönmesi ile çirkef futbolcu kontenjanı dolduğu için kendisi de misyonunu tamamlamıştır.
    fenerbahçeli dostlar kızmasın; aynı düşüncem hasan şaş, arda turan, caner erkin ve niceleri için geçerli.
  • ben halen futbolcu olarak daha dogrusu 3. kaleci olarak takimda kalacagini dusunuyorum . bu yonde teknik ekibin ve takim icinden taleplerin oldugunun bilgisi geliyor.

ancak ozellikle yonetim kanadinin volkan i oyuncu olarak degil de teknik ekip icerisinde kaleci antrenoru olarak degerlendirmek istedigi yonunde haberler de var.

bakalim kisa sure icerisinde haberler netlesecektir. fakat her sartta ben volkan demirel in bu yilda samandira da olacagini dusunuyorum.
  • takımla birlikte bulunmak isteseydi bunun için kimsenin bir engel çıkaracağını zannetmiyorum. kamp başladığında o da arkadaşlarıyla tesislere gelir, hocadan, yönetimden izin alır, antrenman yapardı. yönetim sözleşme önerir ya da önermez, duruma göre isterse ayrılır ya da kalırdı. en azından fit olurdu.

adam 3 aydır bodrum'da güneşin alnında kömüş gibi yatıyor, oradan yönetime haber gönderiyor, teknik direktörü fişekliyor, arkadaşı gazetecileri yemliyor, twitter'da fanlarını örgütlüyor ve dönerci zincirine yeni bir halka daha eklemek için ihtiyaç duyduğu meblağ için bir senelik daha sözleşme koparmaya çalışıyor.

yemeyin bu hareketleri artık.

ben şuna inanırım hep. volkan 21 yaşında fenerbahçe'ye değil, galatasaray'a transfer olsa şimdi en azılı galatasaraylı o olurdu. volkan'a söven taraf da bizimkiler olurdu. galatasaray bu yeteneksizlikle bu yaşına kadar onu besler miydi, buna hiç inanmıyorum ama. 3-5 sene sonra kesin geldiği yere kışkışlarlardı.
  • ali sami yen'de topu götüyle kontrol edip cinconla taşşak geçmesiyle hatırlanacaktır.
  • tam beşiktaş'ın kaleci ihtiyacı varken akıllara gelmiş futbolcudur. bu yaşta bir sene beşiktaş'ı yedek kaleci olarak idare eder.
    toki arena'da beşiktaş öne geçtikten sonra tribünlere kayması gözümün önünde canlandı bile of of of.
  • türk futbolunun utancıdır.
hesabın var mı? giriş yap