şükela:  tümü | bugün
  • tebriği hak eden anlamlı bir davranıştır. keşke hepimiz, tek taş gibi sistemin bizlere dayattığı manasız değer yüklenen hediyeler yerine böyle şeyler yapma yoluna gitsek. düşünsene senin en mutlu gününde verdiğin bir taş için çocuklar madenlerde çalışmak zorunda kalıyor. ama diğer tarafta başka canlılara hayat veriyorsun. tebrikler volkan.

https://www.sporx.com/…nlamli-hediye-sxhbq718831sxq
  • ehem...

ilk aklıma gelen espriyi yapmadım, kimse yapmasın lütfen.
  • dışarıdan ayı gibi gözükse de içeride bir panda yumuşaklığında olan volkan'ın alkışlanacak hareketi.
  • (bkz: yazlık)
  • demek ki ayı değil ayı yürekliymiş.
  • sövecekseniz sövün,dalga geçecekseniz geçin,ama bu konu başlığı bunun yeri değil.
    tebriği hakeden davranış.
  • takdir edilmesi gereken hareket.

yalnız haberde bi çakallık sezdim. haberin alt başlığı aynen şöyle:
    zeynep hayvan "sever"
  • saygı duyulması ve tebrik edilmesi gereken davranıştır.

volkan gerçekten iyi bir insan görüntüsü veriyor. futbol hayatında ne kadar hırslı, kavgacı ve karakteraiz bir imaj çizse de , volkan soma faciasında kazazedelere yardım eden sayılı kişiden birisi. aynı şekilde bildiğim kadarıyla okuttuğu çocuklar yardım ettiği muhtaç insanlar da var.

gündelik hayatında birbirinin kuyusunu kazan insanlar kendisi işini yaptığı için kızıyorlar ancak işyerinde konumunu/pozisyonunu/şirketinin karını artırmak için türlü çirkeflikler yapan insanlarla volkanın yaptığı aşırı hareketlerin bir farkı yok, hatta volkanın yaptığı hareketler çok daha kabul edilebilir ve masum.

o yüzden insanların volkan canavarmış gibi davranması çok gülünç ve saçma geliyor.
  • takdire şayan harekettir. lakin barınağın adı "demirel" olacakmış. bir erkek olarak beni bile "bu nasıl erillik be kardeşim" dedirtmiştir.

eşinin ismini koysan ölmezdin volkancım. çünkü o soyadı, eril sistemin eşine bir dayatması.