şükela:  tümü | bugün
  • ismini cermodern'in etkinlik takviminden gördüm. şöyle bir tanıtım vardı:

mu¨zikal olarak daha yenilikc¸i ve dinamik bir ‘sound’la c¸alıs¸ılmıs¸ olan bu albu¨mde sanatc¸ının amacı tu¨rk sanat mu¨zigˆi'ni genc¸ dinleyici kitlesine de sevdirebilmek.

yenikapı mu¨zik’ten c¸ıkan albu¨mu¨n mix ve mastering’i ahmet go¨khan cos¸kun imzalı. albu¨mde 4’u¨ sanatc¸ının kendi bestesi olmak u¨zere, “kimseye etmem s¸ikayet”, “beni sev ruhumu sar” gibi unutulmaz eserlerin de yer aldıgˆı toplam 8 eser bulunuyor. murat su¨ngu¨, go¨ksun c¸avdar, deniz go¨ktas¸, o¨mer go¨ktepeliler albu¨me enstru¨manlarıyla hayat veren usta sanatc¸ılardan bazıları.

zengin orkestrasyonu ve modern yorumuyla albu¨mu¨n dinleyicilerden bu¨yu¨k begˆeni alacagˆına inanan sanatc¸ı , ”go¨lge ve hu¨zu¨n”u¨n ilk tanıtım konseri ic¸in 18 nisan aks¸amı ankara cer modern sanatlar merkezi’nde mu¨zikseverlerle bulus¸maya hazırlanıyor. mu¨zikal olarak daha yenilikc¸i ve dinamik bir ‘sound’la c¸alıs¸ılmıs¸ olan bu albu¨mde sanatc¸ının amacı tu¨rk sanat mu¨zigˆi'ni genc¸ dinleyici kitlesine de sevdirebilmek.

yenikapı mu¨zik’ten c¸ıkan albu¨mu¨n mix ve mastering’i ahmet go¨khan cos¸kun imzalı. albu¨mde 4’u¨ sanatc¸ının kendi bestesi olmak u¨zere, “kimseye etmem s¸ikayet”, “beni sev ruhumu sar” gibi unutulmaz eserlerin de yer aldıgˆı toplam 8 eser bulunuyor. murat su¨ngu¨, go¨ksun c¸avdar, deniz go¨ktas¸, o¨mer go¨ktepeliler albu¨me enstru¨manlarıyla hayat veren usta sanatc¸ılardan bazıları.

zengin orkestrasyonu ve modern yorumuyla albu¨mu¨n dinleyicilerden bu¨yu¨k begˆeni alacagˆına inanan sanatc¸ı , ”go¨lge ve hu¨zu¨n”u¨n ilk tanıtım konseri ic¸in 18 nisan aks¸amı ankara cer modern sanatlar merkezi’nde mu¨zikseverlerle bulus¸maya hazırlanıyor.

(bkz: gölge ve hüzün)
    albümdeki isimler tanıdık olunca, merak ettim, bir de "beni sev ruhumu sar"ı çok severim, dinledim spotify'dan.

böyle uzaktan yorum yapmak kolay evet biliyorum, belki yüzyüze gelsek bu kadar net söyleyemezdim.

evet kesinlikle müzikal olarak, enstrumanlar olarak düzenlemeler olarak çok temiz bir albüm. zaten ankaralı olunca ekip haliyle tandık oluyor, ufak bir çevre var.

yalnız eleştirmek istediğim nokta, gerçekten çok duygusuz okumuşsun be hocam, insan bu kadar güzel bir sesten biraz da duygu bekliyor, yoksa tamam notaya uygun, tamam detonasyon yok da. ne biliyim, üzülüyorum :/

haksızlık olmasın diye youtube'tan da bi canlı konser kaydı dinledim. sesinin ne kadar güzel ne kadar kontrollü olduğunu orda da gördüm, amenna. ama yine duygu yok.

işte böyle, kendisini de incitmek istemem tabi. sonuçta tsm albümü çıkarmanın ne kadar hayali, ne kadar havanda su döven bir iş olduğunu biliyorum.