• "ney ufledim sonu gelmiyor..." diyen dost.

giresun, bulancak doğumlu. ege universitesi devlet turk muzigi konservatuarı mezunu. halen dokuz eylul universitesinde yuksek lisans ogrencisi. gitar, klavye, perdesiz gitar, ney, vurmalılar, vokal vs.

ses.. es.. nefes.. muzigin seslerle degil aslında ses aralarına esler konularak yapıldıgına inanır.

www.volkanincuvez.net
  • giresunlu.

yetenek ve sanat(müzik) aşkı birleşince "bu" oluyor herhalde.

volkan incuvez'e youtube'da vidyolar arası dokuma yaparken rast geldim. bu, şu derken kayıtlı bütün vidyolarını izledim. o kısa sürede edindiğim kanaat, acayip bir asilliğe ve mütevaziliğe sahip olduğu yönünde.

klavye, gitar gibi enstrumanları gayet başarılı icra ediyor. galiba tambur da çalıyor. fakat ana enstrumanı ney olsa gerek. ayrıca, vokalde de başarılı. bilmeyenin, sesine aldanıp kazım koyuncu sanma ihtimali var.
  • müthiş yetenekli olduğunu düşündüğüm müzisyen.
    ne güzel arkadaşlar edindiysem artık, onların önerisi üzerine dinledim. gerçekten harika, bin yaşasın. türkülerin tektipleştirilmesine karşı çıktığı bir notunu okudum bir videosunda ayrıca. aslolan sözlü kültürdür diyor, "türkü notaya bile dökülemez". böyle olunca daha bi sevdim kendisini, türküleri söylerken bu sözlerin ardına sığınıp delirmemesini yani. geleneğe saygı göstermesini, türkünün ruhundan kopmadan yaptığı ufak değişiklikleri sevdim. en çok "güle çıktım gülmedim, gülden düştüm ölmedim" yorumunu sevdim. dinleyin, dinlettirin, buyrun
  • solo albümü "kün" yayınlanmıştır.
    uzayda ve zamanda bir yolculuk
  • güzel müzik yapan bir dostumuz
  • merdivenlerden çıkarken her basamakta kolları daha da büyülü açıldı, enstrümanıyla kalbini söküp elimize tutuşturduktan sonra biz daha şaşkın şaşkın bakarken ağzı açıldı; yağmurdan sonraki orman kokusu kapladı salonu ve derken saatler bozuldu ve biz sesiyle gezindik durduk gezegen tepesinde. şanslıydık , hunharca harcadığımız ömür birazcık uzadı sayesinde...en güzel enstrümanı sesi olan güzel kafa, hak ettiğin güzel her şey koynuna gelsin, senelerce hiç değişmemiş, yeşermişsin...
  • hasret coverı ile durduk yere içime inci bir sızı işlemiş, başımı dumanlandırmıştır.
    "melankoli mülkiyetçiliğine hayır!" diyerek, amme hizmeti kapsamında paylaşmayı borç bilirim.

https://www.youtube.com/watch?v=ph5y5j02vbg
  • tamzara türküsü'nü çok güzel seslendirmiştir. canlı dinleriz umarım kendisini bi ara.

tamzara türküsü
  • (bkz: bandista)'nın ve kara güneş grubunun gitaristidir. istiklal caddesinde şarkı söylerken görmeniz muhtemel kişi.
  • ruhlu insan. web sitesinin tekrar faaliyete gectigini gormek sevindirdi.
    umariz hayatta her sey diledigi gibi olur, aradiklarini bulur.
hesabın var mı? giriş yap