şükela:  tümü | bugün
  • bahçelievler medicana hastanesinde kulak burun boğaz uzmanı.yaklaşık bir hafta önce kendisine septoplasti ameliyatı oldum. gerçekten çok sempatik, anlayışlı ve başarılı bir doktor. kendisiyle ilgili detaylı bilgiler bu linklerden bulunabilir.
    özgeçmişi
    resmi web sayfası
    hasta yorumları
  • bu yaz 2 buçuk yaşındaki kardeşime bademcik ve geniz eti ameliyatı yapmış olan doktor. kesinlikle anlayışlı, ilgili ve konusunda uzman bir doktordur. internetten iyi bir kbb doktoru aradığımda semtime en yakın kendisini buldum, iyi ki de bulmuşum.

çevremizde bademcik ameliyatı sonrası sorun yaşayan insanlar görünce gözümüz korkmuştu. başarılı bir ameliyat ve hızlı bir iyileşme süreci geçirdik. doktor konusunda bizim aileyi memnun etmek zordur, illa ki bir kulp buluruz. volkan kahya sorun bulunamayacak ender doktorlardandır.
  • gidilmemesi gereken doktor burun ameliyatı sonrası burnum eskisi gibi olmadı inanılmaz yamuk
  • kendisine birkaç sene önce vertigo sorunum sebebiyle ulaşmıştım. internetten okuduğum olumlu yorumlar sonucunda gittim, sağ olsun tedavimi de oldum, sorunum kalmadı ancak o soğuk ve insanda "seni önemsemiyorum" hissi yaratan mesajı veren üslubu hâlâ aklımda kalmış olacak ki bir ay öncesine kadar instagram'daki sevgi pıtırcığı üslubunu görünce oldukça şaşırmıştım. yani benim gidip, tedavi olduğum doktor volkan bey miydi gerçekten diye kendi kendime şüpheye düştüm. taa ki, farklı yerlerde statü ve/ya kişiye göre üslubunun farklı olduğuna dair yorumlar okuyana kadar.

diyeceğim o ki; doktorun başarısı kadar yaklaşımı sizin için oldukça önemliyse, volkan bey ile işinizi şansa bırakmış olabilirsiniz.