şükela:  tümü | bugün soru sor
  • çok kötü zamanlarımda bile benim için sabahlara kadar uykusuz kalmış güzel insan, manevi abim.
  • aynı zamanda radio city'nin kahverengi adam'ı.
  • o kendinden
    büyük bir adam
    bu yüzden hep yorgun
    hep pür neşe

aşktan büyük,sevince
    hayattan büyük,yaşayınca
    bu hep böyle..
  • ilkokulu bahariye ilkokulu'nda okumus muhterem. sinifta resmi iyi olan bir iki kisiden biriydi. koyu besiktasli oldugunu hatirliyorum.. uzun zaman oldu.
  • çok yer bu çok ta konuşur hiç susmaz,neşelendirir neşelenir.iyi kalp timsali,hafiften bahane üretip kıvırmaya meyilli bir bünyeye sahip,pırıl insan.
  • şimdi bu emsalsiz şahsiyet evde.annesi börek yapıyo, banada ayıracağını ima etti fakat kendisi ile aylardır görüşemiyoruz..muhtemelen böreklere daldı, benide hayal edip onu rahatsız etmeyeyim diye bu şekilde indirgemeci bir tavırla kandırdı..
  • bilinen o dur ki özel moda lisesi insanıdır.ya da kolllleji mi demeli onu bilemedim şimdi. sittin süre önce irtibat gitse de zart zurt orda burda rastlaşılan, kah orada, kah kapı arkasında bir şahıs. yine denk gelinse de iki muhabbete belden doğru tecavüz edilse.
  • kendini çok iyi yetiştirmiş, akıl dolu, büyük bir metin yazarı, yavuz'un minibüsü'ndeki maçları, atyarışlarını ve diğer tüm skeçleri yazan adam (bkz: co-medya)
    iri bedeni ile sahip olduğu futbol zekasını birleştirebilmiş, her iki ayağını da rahatça kullanabilen eşsiz yetenek
    benim diyen tercümana taş çıkartacak derecede ingilizce'ye ve yabancı dil kültürüne hakim öğretmen.
    zor durumlardan nasıl çıkılacağı konusunda danışılacak en birinci kişi, sıcak bir dost
    insani duyguları tavan yapmış olmakla birlikte rasyonellikten vazgeçmeyen karakter sahibi şahsiyet
  • (bkz: medyatip show)
  • şurda sinema yazıları yazmaktadır: http://www.haber365.com/haber/eyvah_eyvah_3/