şükela:  tümü | bugün
  • grafisch lyceum rotterdam'da eğitim almış, 1991 doğumlu yıldız teknik mezunu.

türkiye'de genç yaşta başarılara imza atan nadir yeteneklerden.

adam hem eski model, hem yönetmen, hem de senarist. onun ötesinde güzel bir insan.
  • yerli dizi piyasasına girip güzel paralar cukkalamak amacıyla çektiği bariz olan bir kısa filmi vardır. akılalmazdır.

https://www.youtube.com/watch?v=trjqbcvxhce
  • yönetmen ve senarist...

senden önce filmi özellikle ilgimi çekti... kısa film olması nedeniyle engelli bir aşk hikayesi fazla yüzeysel kalmış .böyle derin bir konuyu daha detaylı ve gerçekçi bir uzun metrajda ele alması daha mantıklı olurdu.dilerim ki ileride bu konuyu tekrar işler ve gerçekleri bir tokat gibi haykıran bir film çeker...

yine de engelli bir insan olarak böyle bir konuda film çektiği ve farkındalık yaratmaya çalıştığı için kendisini tebrik ediyorum...

spor salonunda bazen karşılaşıyorum ama bu düşüncelerimi dile getiremedim henüz... kim bilir belki bir gün tanışırız...
  • cemiyet hayatının son yakışıklısı. ayrıca ödüllü de bir yönetmen. 18 yaşında yönetmenliğini yaptığı ilk kısa filmiyle hollanda da ödül kazanıp bangır bangır yabancı basına çıkan bu yakışıklı delikanlımız, rotterdam sanat kolejinde eğitim alıp hollanda da kısa filmler çekmiş. yazdığı senaryolarının yönetmenliğini yapmakla yetinmiyor, ülke ülke festival festival gezip çektiklerini insanlara izletip ödüller kazanıyor. kaymak tabakasından olmasına rağmen, parasıyla tuvale çizdiklerini sanat sanan sonradan görmelerden farklı olarak, gerçekten yaratıcı ve donanımlı bir gencimiz. ödüllü kısa filmlerinde genellikle toplumsal konulara ya da psikolojik hastalıklara değinir. yakında yöneteceği ilk uzun metraj sinema filmi 'yeniden başlamak' içinse ülke ülke gezip doğru lokasyon aradığı söyleniyor. ülkenin yakışıklı yönetmen açığı vardı derken, ödüllü yönetmen dünya turuna çıkmış.

http://www.beyazperde.com/…/filmler/haberler-73876/
  • sosyetik boy.
    diğer sosyetik kankalarının aksine o davet senin bu parti benim boş boş dolanmak yerine; sao paulo, rotterdam, toronto film festivallerinin kırmızı halılarında boy göstermeyi tercih ediyor. zira herif yönetmen. ayrıca harita mühendisi. ve gerçekten çok yakışıklı. yakında ilk sinema filmini çekecekmiş diye okuduk . 24 yaşında birine göre fazlasıyla olgun ve aklı başında biri aman allah şaşırtmasın. açıkçası ben herhangi bir insan evladının bu varlıkla tartışma şansı olacağını düşünmüyorum çünkü, karşısına dikilen insani yakışıklılığıyla tutsak edebilir. tövbe tövbe maşallah valla. tıklamadan önce besmele çekin (bkz: https://twitter.com/…asss/status/711579993860612096
  • yapımcı, yönetmen, mühendis, golfçü, yüzücü hey maşallah. annesi eski türkiye güzellerindendir. iş adamı hasan karataş'ın büyük oğludur. petrol ofisleri ve birçok şirketleri olmasına volkan karataş, sosyetenin en düzgün tiplerindendir. mühendis olmasına rağmen, aynı zamanda yönetmenlik yapmakta, kazandığı ödüllerle anılmaktadır. 26 yaşında bunca başarıya sahip olmasına rağmen göz önünde olmak istememesi takdir edilir bir durum.