• size ne kendi bedeni kendi kararı
    herkes sizin inandığınız gibi yaşamak zorunda mı?

al sana kaynak
  • kuba'da cami acilmasina seviniyorsan, musluman mahallesinde salyangoz muhabbetini birakacaksin.
  • sanane be amık. evet bana da acayip geliyor ama sanane amk. ister yakılmak ister, ister moleküle ayrılmak sanane.
  • ne kadar önemli bir mesele
  • senin gibi nefret kusmamış, ölümü yakın demiş senin ölünden bahsetmemiş,
    kendi isteği kim ne diyebilir?
    asıl senin gibi parazitler bence saçma bir artistlik peşinde.

not: tabi demiş ise.
  • bende istiyorum varmı lan! itirazın .ölmüşüm aq ne olacak tprağa gidecekmişimde ağaç olacakmışım böyle saçma şey olurmu

boşyere 2m2 yer kaplayacağıma 1kapa konulurum daha iyi

kıyamet günü yeniden yaratıldığımızda allah beni esmi geçecek bu yaktırmış kendini malzeme yokmu diyecek

lan ne boş işlerle ilgileniyorsunuz harbi tenekeden farkınız yok
  • resmi vasiyetinde tutanak ile yakılmadığı takdirde kimseye miras vermeyeceğini belirtirse şuan itiraz eden akrabaları evde sobada bile yakarlar
    edit:imla
  • din tuccarinin, bezgirhanin, haramzadenin, kul hakki yiyenin cenaze namazinin hem de torenle yapilmasindan rahatsiz olmayan zimbolarin zoruna giden istek. hassiktir be rifat abi, hassiktir.
  • en azından dürüst adammış, gavur gibi yaşayıp müslüman gibi gömülmek istememiş. saygımız sonsuz...
  • istanbul atatürk oto sanayi'de bi dükkan açayım diyorum.
    bağnaz, kendi ideolojisi dışındaki herkese nefret kusan, kabullenemeyen siyasal islamcı olsun, kafatasçı olsun, yobaz solcular olsun artık hangi kesimden olursa beyinlerini alayım uygun bi ecu/ecm takayım diyorum.

görünüşe göre vallahi çok iş yaparız arkadaşlar. ankara ostim'e de açarız bir şube. hallolur bu iş.
hesabın var mı? giriş yap