şükela:  tümü | bugün
 • youtube'ta telefon incelemeleriyle dikkat çeken kişi. tam bir samsung fanboyu. her videosunda iphone'u kötüleyip durur.

  https://www.youtube.com/user/03hamburger/videos
 • neyin fanboy'u oldugunu bilmiyorum ama apple/iphone hateboy'u oldugu kesin. zamaninda $u yazisiyla kara listeme girmi$ti: http://www.cnnturk.com/…phone-6s-hayal-kirikligi-mi
 • teknolojide zerre anlamayan sadece görüntüden ibaret sözde teknoloji yorumcusu.
 • işlek karayolunda fren testi yaptığı bir nissan x-trail reklam videosu var. trafiği tehlikeye düşürdüğü yetmezmiş gibi video altı yorumlarında kendisini uyaranlara da saçmalamış biraz.
  adam biraz cahil hepsinden öte. trafiğe açık alanda böyle bir işlem yapmak delilik ki videosunda da kornaya basarak yanından geçen bir araç söz konusu.
 • lüzumsuz yere uzun inceleme videoları çeken şahıs.

  teknoloji editörü diyemiyorum ne yazık ki...

  15-20 dakikadan fazla süren inceleme videolarının devri geçti. bunu yorumda yazınca saçma cevaplar veriyor.

  ayrıca fena halde bir egoya sahip: kendi sitesini/kanalını donanım haber, shiftdelete.net, teknoseyir vs; kendisini de bunların sahibi/editörü sanıyor gibi...

  emeklemeden koşulamayacağının henüz farkında değil.
 • türkiye'de önüne gelenin teknoloji videosu çekip, youtube'a yükleyip hemen editör olduğunu kanıtlayan kişi. heves edersin, teknoloji sitesi açarsın iyi hoş ancak, video'da ingilizce menüde dolaşamazsan, işlemci mimarisinde ne ne işe yarar bilmez üstüne üstün bilgi eksikliğini aynı şeyleri tekrar ettiği kısa dizi formunda bölümler ile yayınlarsan o işi başardığın anlamına gelmez. kısa zamanda ergen takipçilerininde bunu fark edip gitmesi dileği ile.

  (bkz: olmuyorsa zorlamayacaksın)
 • okadar da ben herşeyi biliyorum diye dolaşan biri değildir. kendisi daha çok telefonları günlük kullanıma göre değerlendirir. çoğu editörün yapmadığı testleri yapar... kendisine has videolar ile takılıyor öyle ... bence çok güzel de oluyor.
 • ilk kez bugün alttaki youtube videosunu gördüm.
  acayip kahkaha attım.
  alaçatı esnafını ve çalışanlarını çok iyi eleştirmiş.
  gideni siksinler.

  https://www.youtube.com/watch?v=w-e6wxh3_nk
 • videolarının çoğunda boğazında sorun vardır ve birşeyler içer.arkadaş bizler senin su içerkenki yutkunmanı sürekli izlemek zorundamıyız.1 olur 2 olur anlarsın ama adamda alışkanlık olmuş.video çekmeden önce hallet bu işlerini birazcık saygın olsun izleyene...
 • alaçatı ve bodrum'u karşılaştırdığı videosunda, bodrum'da kaldığı salaş otelde buza 6 tl verip,bodrum'un yollarını ve trafiğini hunharca eleştirip, gittiği beach club'daki çalışanların köle kıyafeti giymesine acayip şekilde kızıp bunlara rağmen ''eheheh bodrum kesinlikle alaçatı'dan çok daha iyi eheheh' modunda takılan histerik..

  bu nasıl bir analiz amk volkan ya?
  stockholm sendromunda mısın?