• orta yapamayan, şut çekemeyen futbolcu. keşke zamanında futbolcu olsaymışız.
  • milli takıma çagırılmış.

(bkz: kesin ip var)
  • toplam 38 dakikalık trabzonspor performansıyla milli takım aday kadrosuna çağrılmış. geçen hafta takımının 4-3 kaybettiği maçta 3-2 öndeyken oyuna girmişti.
  • milli takım aday kadrosuna çağrılmıştır. şimdi kimse bana milli takımı hakrtmedi demesin. sezon başından beri gösterdiği yüksek özgüvenli oyun ve takımını hızlı hücuma çıkarması ile bunu çoktan haketmiştir.
  • müthiş hoca rıza nın kurtarıcısı. castillo , bero, bongonda dururken oyuna giren süper kahraman. seni bu takıma alan, 800 bin euro veren, oyuna sokan trabzonsporlu değildir. kimse laga luga yapmasın.
  • bu adami futbolcu diye transfer eden, takimda oynatan adam hakkaten baska bir kafa yasiyor. hali sahaya bile cagrilmayacak adam.
  • sırasıyla trabzonspor, bursaspor ve fenerbahçe’de forma giymiş ardından 2017 yazında fenerbahçeyle sözleşmesini karşılıklı fesh ederek boşa çıkmış bunun akabinde tekrardan trabzonspor ile anlaşmıştır. son zamanlardaki performansıyla ve geçmiş dönemde yaşananlar sebebiyle trabzonspor seyircisi tarafından yoğun tepkiye maruz kalmakta olan bitiriciliği berbat, çalım atma yeteneği vasat kanat oyuncusu.
  • hugo rodallega ile tartışma yaşamış.ben bu kadar duygularına hakim olamayan bir adam görmedim. yok ağlayıp sahayı terk etmeler afralar tafralar. bal yapmayan arı devrin kapandı yap jübileyi sen de kurtul biz de.
  • fenerbahçeden gittiği gün bayram ettiğim insan
  • az önce trabzonsporda kadro dışı kaldığı haberini gördüm.sonra aklıma fenerbahçe ve bursasporda da kadro dışı kaldığı aklıma geldi.sonra biraz daha baktım 2013 yılında yine trabzonsporda kadro dışı bırakılmış.ama şimdi güzide bir kulübümüz 23 yaşındaki birine hala “genç” diyerek şans vermeyip 30 yaşındaki volkan’a şans verecek hatta üzerine para verecek.
hesabın var mı? giriş yap