şükela:  tümü | bugün
  • ne dediği çok merak edilen taraftar.
  • gururla ben yaptım işareti çekmiştir. tribünde üzerine yürüyen abiden iyi bir dayak yese çok daha seyirlik olacağıdı. ne dediği merak uyandırdı açıkçası ama "senin o gül suretini gördüğüm zaman tanrıyı hatırlıyorum volkan, iyi ki varsın" demediği kesin.
  • serefsizdir.

ayrica genelleme yapmayalim. bizde trabzonsporluyuz ama o ibneyle bir degiliz.
  • küfür hoş değil, iyi değil ama hırsızın hiç mi günahı yok... çıldırttı geldiğinden beri taraftarı.
  • polis tarafından bu 4 kişi göz altına alınmıştır.
  • sarhoştur.
  • bir taraftar müsveddesinin ne kadar iğrençleşebilecegini ; bir sporcunun da ne kadar güzel ve çocuksu ağlayabileceğini gösteren dramatik olaydır.

soyunma odasından tekrar yeşil sahalara gel volkan ; hepimiz o yaratık gibi değiliz.merak etme; adam gibi adamlar için ileride beraber gözyaşı dökeriz.
  • tepkiyi görünce anında geri vites yapıp diğer taraftarlardan özür dilemiştir. adamın gözünden korkusu okunuyordu.
  • trabzonluların fişleyip bir daha aralarına almaması gereken adi taraftardır. her ne olursa olsun yapılmaz.

video için:

http://www.ligtv.com.tr/haber/volkanin-gozyaslari
  • cahildir. okuma yazma ile ilgisi yoktur bu cahilligin baska bisi bu. milyonların onunde futbolcusunu aglatacak ne soylemistir... yazık bir daha girmemeli stadyuma