şükela:  tümü | bugün
 • 13.10.1979 yılında istanbulda dogan sanatçı müzige çok küçük yaşlarda mandolin çalip şarkı söyleyerek başladı. mandolinden sonra gitarla tanışan sanatçi ilk ve orta ögretiminden sonra nigde üniversitesi turizm bölümü kazandı. ve uzun yıllar sürecek olan üniversite macerasına baslamış oldu (halen anadolu üniversitesi kamu yönetimi ögrencisidir) fakat asıl amacının profesyonel olarak müzik yapmak oldugunun farkına vardı ve çok kısa bir süre sonra istabula geri döndü.
  cihan eroglu isimli arkadaşıyla büyük taaruz adında anadolu rock grubunu kurdu. 1997-2001 yılları arasında çeşitli barlarda ve festivallerde sahne aldıktan sonra ekrem düzgünoğlu ile tanışıp iki arkadaşı birlikte grup çığlık' i kurdu ve ilk albümünü 2003 yılında ulus müzikten çıkarttı . 2005 yılında müzikal yolculuğuna bir müddet kendisi devam etmek isteyip guptan ayrıldı ve profesyonel olarak müzik yönetmenliği ve aranjörlük yapmaya başladı. bunun yanı sıra beste çalışmalarıda yapan sanatçı kısa bir süre sonra ilk solo albümünü yayinlamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

  arak: www.volkansonmez.net

  (bkz: gidiyorum)
  (bkz: rüzgarın peşinden)
 • turkey classics 1 albümü pek güzel, pek dinlenilesi.
 • http://www.youtube.com/watch?v=o3uj4cajqfk

  nasıl içten nasıl güzel söylenir.
 • henüz yeni keşfettim. ilgimi çekmeyi başardı bakalım.
 • tok bir ses. nurettin rençber'in sesine ne çok benzettim. abdullah özdoğan ile birlikte yaptığı "yalnız" adlı single albüm ile tanıdım kendisini.

  nakarat kısmı hayli güzel:

  --- spoiler ---

  yanlış öğrenmişiz biz
  öyle değilmiş
  kendi kendine gülene
  yalnız derler
  --- spoiler ---