• köpeği sikip öldürecek kadar ne yaşadın be insan ?
    tayyip erdoğan sevdalısı türkiye gençlik federasyonu bilmem ne başkanı şahıs.
    her postunda allahtan kitaptan bahsediyor.

kabahatler kanunu kapsamında bir miktar para ödeyip serbest kalacak birazdan. sonra görevine devam edebilir.

ruh hastası pezevenk.

edit: serbest kalmış. bir kere de şaşırt be ülkem. dışarısı orospu çocuğu kaynıyor muhteşem adalet sistemimiz sayesinde.
  • little children adlı filmde, pedofili bir adam, dürtülerini engelleyemeyecek duruma geldiği için cinsel organını kesiyordu. bence çok haysiyetli hareket. insanın bir onuru, şerefi olmalı değil mi? köpekten tahrik olup iç organlarını parçalayana dek tecavüz edecek kadar yönetiyorsa seni çükün, onu kes at. hiç olmazsa ömrünün sonunda şerefinle ölürsün. ben bir cezalandırma yöntemi olan idama inanmıyorum. çünkü cezalandırılmak bile kimi zaman hak edilir. fakat bir köpeğe tecavüz edenin, "çok seviyordum" dediği kadının bedenini varilde ağır ağır yakarken gidip yemek yiyip gelen adamın cezalandırılmaya bile hakkı yok. çare yok edilmeleri. 1 böcek 1 böcektir. sessiz sedasız, bir köşede yok edip defnedilebilirler. senin yaşama hakkın, bir başkasınınkini tamamen elinden alıyor ya da yaşadığı hayatı cehenneme çeviriyorsa, o kadar da kutsal değil demek ki. sen yaşasan ne olur? çoğunluğun iyiliği için ya şerefinle cinsel organından kurtul ya da öl. sonuçta haysiyet çok önemli bir şey.
  • ağzından allah kitap lafı düşmez, namus diye ortalığı ayağa kaldırır, vatansever, milliyetçi olarak kendisini tanımlar. toplum içerisinde ahlak abidesi imajı çizer, muhakkak cumaya gider ve haram yemez. (yersen)
    bunların müslümanlığı toplum içerisinde. kimse yokken bir köpeğe bile tacevüz eder, ordan çıkıp milli irade naraları atmaya devam eder.

edit : imla

t: bir hayvana tecavüz ederek öldüren yaratık.

edit 2: özelden mesaj atıp küfredenler , okuduğunu anlamaktan aciz sığırlar tarafından din düşmanı ilan edilmişim. ha birde pınar'in katili de atatürkçü'ydü diyenler var.
  • yemin ediyorum midem bulanıyor artık. kadına, hayvana, yolda duran ağaca bile şiddet uygulayan insanlarla yaşamaktan bıktım usandım. her gün sol tarafta bu haberleri görmekten yoruldum. allah belanızı versin be.
  • arkadaşının kendisine emanet ettiği köpeğini, çığlıklar içerisinde tecavüz ederek öldüren bir adet insan müsveddesidir. adını herkes bilsin, öğrensin ki insan içine çıkacak yüzü bir daha bulamasın.
  • kapatmadığı instagram profiline göre türkiye gençlik ve spor teşkilatı’nda genel başkan yardımcısı ve kızılelma ocakları eğitim kültür ve yardımlaşma hareketi’nde teşkilât başkanı.

güncelleme 1: an itibariyle profile erişilemiyor.
    güncelleme 2: profilindeki paylaşımları incelerken bu erişim sorunuyla karşılaşmıştım. az çok profili gözünüzde canlandırın diye tüm paylaşımlarını yüzeysel sunan şu ekran alıntısını paylaşayım: ibb.co
  • pınar'ın katili için "chp'li çıktı" diyen ak yavşaklar, bir köpeğe öldürene kadar tecavüz eden orospu çocuğu için "akp'li çıktı" diyebilir mi? sanmıyorum. ikiyüzlü herifler sizi.

daha önce başlıkta paylaşmış bir yazar arkadaş. rte, akp, allah, kitap temalı paylaşımlarına sahip sildiği instagram hesabı; https://i.ibb.co/…n-instagram-photos-and-videos.jpg

şaşmıyor!

tanım: küfür literatürünün ifade etmeye yetmediği bir adet yaratık, şerefsiz, kansız.
  • aidiyet beslediği siyasal partiye çok yakışan orospu çocuğu.
  • sosyal medyadaki tepkiler yeterli bulunursa tekrar gözaltına alınacak ve tekrar serbest bırakılacaktır.
hesabın var mı? giriş yap