75 entry daha
  • bu sözüm ona adamla birlikte olacak kadınları düşünüyorumda vay arkadaş yaaa bir insan nasıl bir köpeğe bunu yapabilir yani ne yaşadın, 31 çekmek gücünemi gitti
  • (bkz: köpeğe tecavüz ederek öldüren şeref yoksunu)

sonuç editi: 9 ayrı suçu ve araması olduğundan tutuklanarak cezaevine teslim edilmiş. önce serbest bırakıldı diye bilgi geldi ama nasılsa tutuklanmasına sebep hayvana tecavüz ederek öldürmesi olmadığı için, aşağıda yazdıklarımı silmeyeceğim. 5199 no’lu yasa düzenlenmediği sürece, aşağıda yazdıklarım her gün bir başkasının yeniden gündemi olacak. rahat koltuklarınızı bırakın da bir işe yarayın artık adı milletvekili olup ne iş yaptığı belli olmayan kişiler...
    *
    silinmeyecek kısım:

serbest kalmış, elini kolunu sallayarak aramızda dolaşacak. kaç sefer daha bize bu acıyı yaşatmaya devam edeceksiniz acaba sayın devlet yetkilileri? bu ve benzeri pisliklerin ceza alması için illa bana, bir başkasına mı zarar vermesi gerekiyor? cehennemin kaçıncı katı oldu bu ülke artık ben takip edemiyorum!.. sorumluların hepsine lanet olsun! çaresiz acılar yaşayın. o hayvanların, çocukların, kadınların; herkesin günahı sizlerin boynuna...

*

üst edit 2: şu linkten derli toplu bilgiye ulaşabilirsiniz. kamuoyu baskısı ile bu iblis yeniden savcı karşısına çıkmış. çünkü ne yazık ki, normal yollardan sistemi çeviremiyorlar...

üst edit: twitter dışında kaynak göremediği için ya da pembe gözlük taktıklarından kendilerini başka ülkede zannedip inanmayan insanlar biraz daha iyi baksınlar. hey! selam, çomaristan’a hoşgeldiniz; gayet yaptığının farkındaymış pislik herif ki tecavüz sonrası hem kendini hem de köpeği yıkayabilmiş! boşuna aklamaya çalışmayın! ek olarak geçenlerde demediğinizi bırakmadığınız buket hanım bu olayın başında yine, bilin istedim...

komşusunun köpeğine tecavüz etmiş, anal bölgesini parçalamış, köpeğin kaburga ardını kırmış; boğaz ve akciğerlerinde tahribata yol açarak ölüme sebebiyet vermiş canavardır.

ne biçim insansınız be siz! nerede ne zaman tükettiniz insanlık onurunuzu, vicdanınızı?

edit: el insaf artık el insaf! “kesinlikle linç yiyeceğimi düşünsem de 4 tane resme bakarak hayvanlara tecavüz edip etmediğini anlayamadığım kişi.
    sosyal medayadan gaza gelmeyi yıllar önce bıraktım .“ demek için başınıza ne geldi acaba? 4 tane resim denilen şeyde bir canın makatından çıkan et parçaları var. zanlı sarhoşluğunun ardına gizlenmiş zaten. daha neyin kafası bu anlamıyorum. çok yazık...

ikinci edit: köpeğin sahibinin şikayetçi olmadığı ile ilgili başlayan entry, sahibin şikayetçi olmasından dolayı düzeltildi.
  • kesinlikle linç yiyeceğimi düşünsem de 4 tane resme bakarak hayvanlara tecavüz edip etmediğini anlayamadığım kişi.
    sosyal medayadan gaza gelmeyi yıllar önce bıraktım .
    edit : burada maksadım hayvana tecavüzü meşrulaştırmak değil delil ya da kanıt olmadan sosyal medya fotolarıyla insan linçine karşıyım .
    sonuç : eğer böyle birşey yaşandıysa bunun gibi orospu çocukları mala zarar vermekten 100 lira ceza ödeyip kurtulacak , bu ülkede hayvan hakları yasası çıkarmamak için özel bir çaba gösteriliyor .
  • hakikaten inanılır gibi değil. nasıl bir gözü dönmüşlüktür, nasıl bir caniliktir akıl almıyor. hadi mahkeme bunu mala zarar vermekten salıyor da başka bir sebep mi bulamıyor tutuklamak için? külliyen yalan, nasıl olsa olay olmaz diyerek, parti ayağına serbest bırakılıyor. halbuki toplum ahlakı, aile yapısını alenen bozmaya yönelik sapkın eylemden dolayı tutun da ciddi ruh hastalığı emaresi göstermesi ve toplumdan uzaklaştırılması gerekerek yine tutukluluk halinin devamı kararı kesinlikle verilebilirdi.
    toplumdaki yozlaşma korkunç vaziyetlere ulaştı ve bunun bu noktalara gelmesinde ülkenin siyasi çıkmaza girmesi kesin sebeptir. afganistanda baça bazi'ler ne ise günümüzde ülkemizde yaşadığımız budur. medeniyetten çıkıyoruz ve ilkellikte boğuluyoruz ama bu ilkelliği isteyenleri korkunç bir ilkel son bekliyor; atasözüdür: rüzgar eken fırtına biçer.
  • aşağılık insandır. toplumdan mutlaka izole edilmeli ve rehabilite edilmelidir. umarım başka hiç bir canlıya en ufak zarar vermez.
  • şimdi ki savunma nedir ?
    köpek de yerini bilecek gecenin bir vakti öyle kuyruk sallamayacak mı ?
  • hayvana tecavüz insana tecavüzden bile daha hastalıklı bir beyinden çıkabilir kanımca. direkt yok edilebilir bu insan zira topluma kazandırılması mümkün değil.
  • lütfen gündemde tutulsun. bu sapık ve katil herif hak ettiğini bulsun.
  • şayet doğru ise şikayetçi olmayan köpeğin sahibi en az bu yaratık kadar suçlu,2 güne unutulur ve bu sapık yeni hedeflerine yelken açar, çok üzgünüm arkadaşlar çok.. up .. up..
  • miğdeni zihniyetini cibiliyetini sikeyim senin.
399 entry daha
hesabın var mı? giriş yap