şükela:  tümü | bugün
  • erenköy semt polikliniği'nde çalışan bir ürolog. uzman doktormuş.

bunu buraya yazmamdaki amaç bir gün olurda işiniz düşer, kimmiş bakalım yazmışlar mı bir şey diye baktığınızda görüp önceden fikriniz olması...

adam hasta psikolojisinden zerre anlamıyor. ulan zaten jr'da sıkıntı var moralim bozuk gelmişim sana. herifin tripleri görmeniz lazım. sanki harvard'dan mezun olmuş, ayda 50bin dolar kazanıyor pezevenk.

"tamam geç şuraya bakayım bi" şunu söylerkenki triplerini görmeniz lazım.
    adama diyorum ki sanki böyle bir gariplik var, içerdeki kanallar sıkışmış zor çıkıyormuş gibi hissediyorum, adamın verdiği cevap; "his?"

he amk içime doğuyor, telekinezi yöntemiyle bir sorunum olduğunu farkedip geldim ben sana zaten.

velhasıl moralim bozuk olarak gidip 5x moral bozukluğuyla geri döndüm. işiniz düşerse başka bir polikliniğe uğrayın.
  • siyami ersek hastanesi erenköy semt polikliniği'nde görev yapan bir ürolog.
    umarım gerek kalmaz ama bir gün kendisine yolunuz düşerse, şanslı bir hastasınız demektir. doktor değilim ama sonuçta aklın yolu bir. bir doktordan beklediğiniz şey bellidir; probleminizin en doğru şekilde teşhisi ve muayenesi. yani en azından benim için böyle. örneğin bir üroloji uzmanına giderseniz, ondan beklediğiniz ürolojik sorunlarınıza çözümdür. bunun için de probleminizi kendisine net bir şekilde ifade ederseniz, bir sorun yaşamayacağınızı düşünüyorum.
    kendisine idrar yollarımda yanma problemiyle gittim. daha önce benzer problem sebebiyle para bayılarak gittiğim özel bir hastanedekinin aksine, anlattıklarımı uzun uzun dinledi ve detaylı bir şekilde muayene etti. sizinle muhabbet ederken sizi muayene ediyor diyebilirim. alanına oldukça hakim, zaten sizinle konuşurken bunu anlayabiliyorsunuz. sorununuzu en doğru şekilde teşhis edebilmek için yoğun çaba sarf ediyor ve bu konuda oldukça başarılı. başından savmak şöyle dursun, sizi mutlaka kontrole gelmeniz konusunda uyarır.
    her neyse çok uzatmayayım, ben kendisinde herhangi bir kibir emaresi görmedim aksine uzunca sohbetlerimiz oldu. merak ettiğim her şeyi sordum. kendinizi yanında çok rahat hissedebilir ve anlatabilirsiniz.
    sağlıklı günler.