şükela:  tümü | bugün
  • kadıköy'ü daha da güzelleştiren moda sahnesi'nde, mert fırat ve aslı tandoğan ile bütün çılgınlar sever beni oyununda şahane oynayan tiyatrocu. ankara üniversitesi dtcf tiyatro bölümü mezunu. zaman zaman sendika.org adresinde yazıları da yayımlanıyor.

https://twitter.com/vyosunlu
  • bütün çılgınlar sever beni oyununda oynayan tiyatrocu, sanırım mersinli. sesi çok duru ve sesini kullanışını da oyunculuğunu da çok başarılı buldum naçizane.
  • kendisiyle tanıştığım ve çalıştığım kınalı kuzular dizisinden beri sevdiğim, saydığım; kendisini uzun zaman önce bulmuş -hatta belki de hiç kaybetmemiş- aktörlerden (burada oyuncu dersem sanki kendisini her yerde karşılaştığımız über/süper dizi oyuncularıyla aynı kategoriye sokacakmış gibi hissettim), adam gibi bir adam, güzel bir insandır.

belki hayatın farklı kulvarlarında koştururken uzak düşebilir, yıllarca karşılaşmayabilirsiniz; ama yıllar sonra karşılaştığınızda kaldığınız yerden devam ettiğinizi, edebildiğinizi bildiğiniz, hissettiğiniz dostlarınızdan biri gibidir. başınız sıkıştığında, ihtiyacınız olduğunda size yardım edeceğini bildiğiniz insanlar klasmanında ilk üçe beşe girer rahatlıkla. ve hayatındaki duruşu da, aktörlüğünde olduğu gibi durudur; yıllardır tanıdığınız, bildiğiniz eşiniz, dostunuz, kardeşiniz gibidir hep.

aktörlüğünün kritiğini ayrıca yapmama ne gerek var, ne de haddim değil; ki evvelce yapılmış yorumlar da -henüz dört entry var ama, olsun- benim hissettiklerimle neredeyse bire bir örtüşüyor, bu yüzden oyunculuğundan ziyade insanlığını anlatmayı denedim.

yolu her daim açık, güzelliklerle dolu olsun...
  • bütün çılgınlar sever beni'den sonra parkta güzel bir gün'de de mert fırat ile moda sahnesi'nde izleyeceğimiz yetenekli tiyatrocu.
  • moda sahnesi'nde oynanan en kısa gecenin rüyası adlı oyunun gizli yıldızıdır bence kendileri.
  • önce "bütün çılgınlar sever beni" oyununda izlediğim ama aslında en kısa gecenin rüyasında keşfettiğim iyi oyuncudur kendileri. performansına bayıldığım phılostrate-puck karakteri. oyuncunun seyirci ile olan dirsek tamesı da güzeldi bence.
  • en kısa gecenin rüyası'ndaki performansı hakkında: (bkz: #64143802)
  • dün gece rüyama misafir olmuş oyuncu. tavandan tabana cam olan bir odadan göl manzarasına bakarken geldi yanıma bir ikindi vakti.kahverengi renkli ağaçlarla çevrili, durgun bir göl.gökyüzü sakin. mevsimlerden güz ve hissiyatım huzur.
    (bkz: hayırdır inşallah)
    (bkz: gündüz niyetine)
  • çok seviyorum ben bu adamı. hem iyi bir insan hem de iyi bir aktör. ee daha ne olsun!:)