şükela:  tümü | bugün
  • 20 kasım 2016'da fenerbahçe'nin, galatasaray'ı kadıköy'de bir kez daha mağlup etmesinin ardından fenerbahçeli kaleci volkan demirel'in galatasaraylı sabri sarıoğlu'dan talebi... aslında volkan fenerbahçe taraftarının ricasını ilettiğini belirtmiştir. işte buradan
  • sabri'nin reddederek ayıp ettiği eylem.
  • şımarıklık dolu iğrenç bir taleptir. bu şımarıklığı gerçekleştiren volkan demirel ve şuursuz fenerbahçe fanatiklerinin ayıbı affedilemez. hepsine yazıklar olsun. elbette gün gelecek devran dönecek, her şey karşılığını bulacak. allah büyük...
  • volkan'in ciddi bir comar oldugunun gostergesidir. ayni diger comarlar gibi bu hayatta yarin yokmus gibi yasamak cahil bir comar hareketidir. volkan'da cahil bir comardir ve her sene ayni boku yer. egitim seviyesi bu zemini kendisine hazirlar ve bu comar kardesimiz de hic dusunmeden egitim seviyesinin azizligine ugrar. genelde mutludur cunku nihayetinde comardir..fb de gs'yi eze eze yenmistir ancak volkan'in comarligi bakidir.
  • sabri'nin, ışıkları kapatman yeterli diyerek ayıyı kapana geçirmesi gerekirken küfürle karşılık verdiği nezaketsizlik.
  • sabri'nin orada tek yapması gereken ben başlıyorum sen de kıvırmaya başla demekti. dansözlüğü iyi biliyorsun zaten deyip geçip izleyecekti amk ayısını. zaten iki kelimeyi zar zor bir araya getiriyor. ağzını beş metre açıp tutmayın beni tutmayın beni diye inlerdi amk ayısı. hahahahahaha. amk dansözü seni. kıvırmakta para etmedi lan milli takıma girmek için. kimler yeniden girdi takıma da senin gibisini gene almadılar.*
  • kusura bakmayın, yenilmiş futbolcuyla dalga geçmeye çalışmış, sabri reis de yemedi. yenilen adamının 3lü çektirmeyeceğini volkan bilmiyor mu? gıcık herif...
  • orospu çocukluğunun lüzumu yok denilerek kendisine gerekli cevap saha içinde yüzüne karşı vermiştir.
  • maçtan önce 10 binlerce fenerbahçe taraftarının önünde sabri deplasman tribününe gidip üçlü çektirmiştir.

https://www.youtube.com/watch?v=qairh_r14qy

şimdi bu hareketin binlerce fenerbahçe taraftarını tahrik etmek için yapıldığı çok açık. maçtan sonra volkan "haydi şimdi bir daha üçlü çektir" diye dalgasını geçmiştir.

yani volkan'a dil uzatmadan önce kendi kaptanınızın karaktersizliğine bakın biraz da.
  • sabah gazete de gördüm 35 yaşına gelmiş bu kaleci bozuntusu, 35 yaşına. bir insan hiç mi düzelmez, hiç mi kendisini geliştirmez, birde bunu savunanlar var akla ziyan.