• islami korkunç
    (bkz: #92441443)
  • #73504780 nolu entrysi sebebiyle kendisine yazdığım özel mesajda küfür geçen yazar. ettiğim küfür de "yav siktir git şuradan". sağ olsun nick altıma gelip bana ergen demiş, bebe demiş. şu an 32 yaşındayım 52 olsam daha ağır küfür ederdim büyük ihtimalle. çomaristan'ı da cümle içinde kullanmayı unutmamış yazar arkadaş. sorsan anadolu'ya güzellemeler yazar. neyse yazdıklarım bellidir alnım da açıktır. açıp okuyabilir.

vicdan bizim toplumumuzun en güçlü tarafı, akıl ne yazık ki zaten eksik. çıkar için zalim savunmak ortadoğu'nun kaderi sanırım. kendisinden tedavisi için yardım isteyen birinin eline dilenciye verir gibi para tutuşturan zihniyeti aklamaya çalışan bir akıl benim için değersizdir.

edit: edit yapmayı bilmediği için nickaltıma sürekli bir şeyler yazan yazar. ben biliyorum neyse ki.

bu sefer de şöyle demiş:
    --- spoiler ---

söyleyecek sözü olmayınca küfür eden biri. ekşi sözlük özgür bir platformdur. beğenirsin beğenmezsin. ama küfür edemezsin. vicdansız diyebilirsin, fikirlerime katılmayabilirsin. ama küfür edersen o zaman işi bel altına iner. 52 yaşında olsam daha ağır ederdim demiş. bir de sayfama gelip edebiyat parçalamış. alnım açık yüzüm pak diye. bana özelden yazdığı küfürleri isterse dönsün baksın da bir okusun. daha ağırı nasıl olur tahayyül edemedim. asıl konuya dönersek insanların acılarını kendi siyasetinize nasıl malzeme yaptığınızı iyi biliriz biz.ondan sonra da gelip vicdan edebiyatı yapmayın buralarda. çok yapay oluyor gerçekten.

--- spoiler ---

aslında anlamayacak biliyorum ama bunu okuyan algısı açık arkadaşlar için birkaç kelam edeyim. söylecek sözüm olmadığını iddia eden ama vicdan edebiyatı falan yazan basit bir düşünce mahrumu. küfür küfür diye ağladığı, söylecek sözüm olmadığı için söylediğimden dem vurduğu küfür “yav siktir git şuradan”. algı dünyası küçük insanlar için çok önemli sanırım bu küfür duyduklarında yılan gibi kıvrılıp “ömö bönö köför öttö, böl öltö vördö” diye ağlanıyorlar.

tekrar söylüyorum özgür düşünceni istediğin yerde öttür. zalimi savunan adam benim gözümde değersizdir. o kızın “siz hayatınızda çaresizliği hiç tatmamışsınız” sözü hala kulaklarımda. senin biricik bakanının eline sıkıştırdığı 100tl de hala aklımda. din ve vicdan üzerinden siyaset yapmak sizin işiniz. sömürmek sizin işiniz. kandırmak sizin işiniz. bir de yüzsüzce üzerinize yapışmış, sırtınıza kambur olmuş günahları ona buna yüklemeyin. olmayan ahlaklarınızla verdiğiniz dersler ile başlı başına komedisiniz.

edit ıı: bana bıkmıyor yazmaya diyip diyip kendisi de bir şeyler yazmaktan vazgeçmeyen zihniyet fukarası. ayrıca her seferinde yeniden yazıyor edit engelli. nickaltım şenlendi sayesinde. ve yine sayesinde bir insanın hayatını tiye alacak tıynetsizlikleri, umursamazlığı küçük mesele olarak görenleri ibretle izliyoruz yaşadığımız bu gayya çukurunda. ben hak arıyorum aksiyon değil.
  • aktroll'dür. deprem üstünden siyaset yaparak yalamaktadır.
  • ak saksafoncu. engelle.
  • akebe cocugu. bu ne oglum? bu kadarcık mi calisiyor kafaniz? sjshskska

görsel
  • aktroldur. vicdani yoktur.
    depremde yardım gelmedi diye haberturkte konuşan kadını hemen militan ilan etmiştir.
  • ak troll'lere ak troll diyenlerin başlık altına gidip karşılık olarak hdptroll diye iftira atan yazar gibi bir şey. ayrıca gözden kaçmasın kendisi de diğerleri gibi ak troll'dür.

(bkz: ak troll)

(bkz: engelle)

(bkz: başlıklarını engelle)
hesabın var mı? giriş yap