şükela:  tümü | bugün
  • özellikle futbol muhabbetlerine cuk diye oturan swf. o kadar içten söylüyor ki bir an gerçekten sıkıntı var sandım. neyse ki eline aldığı ayrılık defteri imiş.
  • yerinde kullanıldığında gözden yaş getiren swf. yaş derken yanlış olmasın, ağlamaktan değil gülmekten.

eliuumzzeee ahsdhjsalkadslkdas ...
  • epeydir böyle gülmüyordum, kafadan en iyi swf'lerden biri.

çok içten söylüyor lan aahahaha boynunu okşuyor falan aouhahahehahe evde tek başına gülmekten gözümden yaş geldi...
  • bu vakitte sağlam güldürmüştür. adam bildiğin dertli ya ciddi vermişler sanki ahahahah
  • (bkz: ne diyo lan bu)

allah canınızı almaya, gözlerimden yaş geldi. daha yeni anladım şarkının sözlerini
  • gülmekten tavana çarptığım swf.
  • volkan konak'a hayran olsam da gülmeden edemeyeceğim swf'dir
    (bkz: hahahahahahahahahahahah)
  • "cerrahpaşa" adlı eserde geçtiğini önce tahmin sonra tespit ettiğim muhteşem bir lafı barındırır.

bir de bu türkü yerel radyolarda çok çalınırdı bir ara. kanalları gezerken sık sık rastlardım.
  • ilk olarak final haftası başlığında verilmiş olan linkle tanıştığım swf. abartısız bi 5 dakika kadar gülmemi durduramadım. yapanın edenin eline vereyim, hala gülüyorum!!

volkan konak'ın sınıf arkadaşınız olduğunu ve izlerken sınav çıkışı birlikte sigara içmekte olduğunuzu hayal edin, gerçekçiliği dibine kadar hissedeceksiniz.
  • uzun zamandır kahkaha atmamış beni baya bildiğin sesli güldürmüştür. final haftası başlığında olması da ayrı hoş.