1. özellikle futbol muhabbetlerine cuk diye oturan swf. o kadar içten söylüyor ki bir an gerçekten sıkıntı var sandım. neyse ki eline aldığı ayrılık defteri imiş.
  2. yerinde kullanıldığında gözden yaş getiren swf. yaş derken yanlış olmasın, ağlamaktan değil gülmekten.

eliuumzzeee ahsdhjsalkadslkdas ...
  3. epeydir böyle gülmüyordum, kafadan en iyi swf'lerden biri.

çok içten söylüyor lan aahahaha boynunu okşuyor falan aouhahahehahe evde tek başına gülmekten gözümden yaş geldi...
  4. bu vakitte sağlam güldürmüştür. adam bildiğin dertli ya ciddi vermişler sanki ahahahah
  5. çok içten söylemesinin sebebi yaktığı ağıtın, babasının kanser olup aniden vefat etmesi üzerine olması, ki kısa süre sonra volkan konak'ın kendisi de üzüntüden verem olmuş.
    moralfag değilim ama bazen bazı şeylere dikkat etmek lazım, diye düşünüyorum.
  6. (bkz: ne diyo lan bu)

allah canınızı almaya, gözlerimden yaş geldi. daha yeni anladım şarkının sözlerini
  7. "cerrahpaşa" adlı eserde geçtiğini önce tahmin sonra tespit ettiğim muhteşem bir lafı barındırır.

bir de bu türkü yerel radyolarda çok çalınırdı bir ara. kanalları gezerken sık sık rastlardım.

volkankonak.swf hakkında bilgi verin