şükela:  tümü | bugün
  • 2016 yılında cenevre otomobil fuarında tanıtılacak olan yeni nesil vw golf'tür

türkiye pazarına 2018 yılında girecegi söylenmekte.

http://www.ototeknikveri.com/…taylaniyor-ozel-haber
    http://blog.zaman.com.tr/…swagen-golf-viii-geliyor/
  • 2019 model volkswagen golf'ün kasa kodudur.

güncel mqb platformuna geçişle birlikte 50kg kadar hafifleme bekleniyor. ayrıca volkswagen touareg'de de kullanılan yeni vites topuzu ve havalandırma ızgarası gibi birkaç kozmetik değişiklik de olacaktır.

araçtaki tüm değişiklikler ise şu şekilde.
  • tip olarak beklentileri boşa çıkarmıştır. makyajlı golf 7 nin tekrar makyajlanmış hali. 7+0.5-.0.5= 8
  • yılın ikinci yarısında satışa çıkacak olan yeni golf mk8 en net fotoları paylaşılmış. ön görüntüsü ve farları çok ilginç geldi.

içi nasıl acaba. yeni jettayı baya beğenmiştim. dışını ilk görüşte beğenmesemde içini de görmek lazım. tabi artık highline donanımla 300 binleri zorlarmı göreceğiz.
  • kasa yenilerken artik facelift yapma zahmetinde bile bulunmayan volkswagen’in yeni urunu. birader, golf 5’ten beri ayni arabayi uretiyorsunuz lan, kac yil oldu? dieselgate yuzunden odediginiz tazminatlari cikarmak icin tasarim bolumunu tasfiye ettiniz herhalde? sanayideki hidir usta’ya “abim, benim arabaya modifiye yapalim” desek en kotu sartlarda sizin su 8 kasa golf’u yapar. bak en kotu diyorum!

valla guzelmis lan boyle. tamponlari buk, bagaj kapagini eg, yeni kasa diye daya gitsin. gerci benim de boyle musteri kitlem boyle olsa, ben de aynisi yapardim? adamlar analarini babalarini savunmadiklari gibi savunuyorlar, zahmete ne gerek var?
  • ilk bakışta bunlar ne yapmışlar da yeni kasa diyelim buna dedim.
    toyota’da land cruiser ve lc prado da aynı yöntemi izliyor.
    adam akıllı 10 yılda bir model yenileyin de hem israfı açıkça önleyin.
  • kasa olarak olmamış 8. nesil golf.
  • fabrikanın elinde kalan golf 7’leri farlarını değiştirip bi kaç çekiç darbesi ile golf 8 adı altında piyasaya sürme olayı
    tok kapı sesciler gelmeden tüyeyim
  • (bkz: kia rio)
  • yukarıdaki yazar sarı renklisini paylaşmış, resimleri ilerletince siyah renklisinde yeni far tasarımını tam olarak göebiliyorsunuz. bence farklı olmuş ama golf 7 daha güzel sanki.