• gerçekçi değil, önceki fotoğraflar ile çelişiyor.
  • fiat tipo'nun eski modeline benzemis. cok tutacagini sanmiyorum. farlari artik kucultebilirsin, cunku led ve laser teknolojisi buna imkan veriyor, ince on far tasarimi kotu bir yerlesimde cok kotu durabiliyor. bunu lehine kulanip cok daha iyi bir tasarim yapilabilirdi.

sanirim vw'in yasadigi ekonomik sikintilar (isten cikartmalar vs.) tasarimcilarin duygularina da yanisimis.
  • olmamış usta dedirten golf kasası. amk bi önceki neslinin kopyasını başarmışlar yine.
  • bir araba olmak istesem golf olurdum sanırım.

neden mi?

-muadillerinden hiçbir farklı olmayan, hatta bazı noktalarda daha kötü yönleri olan bu araba sınıfının en rağbet gören arabasıdır.

- fiyatı yüksek, gideri çoktur.

-çoğu arabada olup yüzüne bakmadığın tok kapı sesi bu arabada prim yapmıştır.

ve en önemlisi, olmak istediğim, kısmen de benzediğim nokta.

- üstüne oturanın birdaha başka bir şeye oturmak istememesidir.

neyse ki ben kendimi bildim bileli yıldıza biniyorum

yeni başlayanlar için (bkz: mercedes)
  • biraz honda tarzı, olmuş. japon kafası yani, fütüristik. eğer iç tasarımda ekran ve göstergeler güzel olursa apaçilerin yeni tercihi olabilir.
  • https://www.youtube.com/watch?v=50a9wjj40dk

aklıma bu reklamdaki pejo 206'yı getirmiştir. üstüne fil oturmuş golf 7.
  • bi şarkıyı 10 kez dinleyince sevmeye başlamak gibi baktıkça seviliyor sanki. garip bişi
  • sis farı olmadan, halojen farlarla ve küçük jantlarla ne kadar çirkin olacağını hayal edemiyorum. 999cc motor da cabası.
  • sadece "golf" olması yeter vw olması da cabası. çirkin olmuş evet ama satar merak etmeyin
  • biz burda tasarımı eleştiriyoruz falan ama şöyle bir durum da var bu araç zaten avrupa ve abd de gayet ucuz bir araç onun için fazla yüklenmeye gerek yok.

şu an abd de 2017-8 temiz bir golfü 9-10 bin dolara bulursunuz.
hesabın var mı? giriş yap