şükela:  tümü | bugün
  • amerika'da da ayni zamanda piyasaya surulecek aractir. sabirsizlikla bekliyoruz.
  • 2.0 litre motordan 270 beygir cikarmislar, 258 de tork u var. 0-100 manual shift ile 5.7, dsg ile 5.5 saniye.
    aletin ortalama yakit tuketimi 33.2 mpg e cikmi$ durumda. $u anda sahip oldugum gti in bile 29-31 arasi.
    r32 den daha kucuk bir motor ile daha fazla beygir cikmi$, daha uber bir alet ortaya cikmi$ olmasi harika.

oha diyorum vw.
  • beşinci nesil volkswagen golf r32’nin yerine geçecek olan otomobil hem üç, hem de beş kapılı gövde tipi seçenekleriyle sunulacak...
  • abd'de ilk defa new york auto show'da gorulebilecegini tahmin ettigim en yeni vw golf r. vwvortex'i heyecanla takip etmekteyiz.
  • ülkemizde 255 hp olarak, 49.500 € karşılığında satın alabileceğiniz otomobil.
  • uzunluğu 4.2 m, genişliği 1.7 m ve yüksekliği 1.4 m olan otomobilin 8 renk seçeneği var. 18 inç jantlarına alternatif olarak 19 inçlik jant opsiyonu da sunuluyor.
  • norveç'te buzların üstünde tanıtılan otomobilin ülkemizde bu yıl için satış hedefi 100 araç ve şimdiden 10 tanesinin satıldığı söyleniyor. üstelik, pistte performansını test etmek isteyenler için doğuş otomotiv istanbul park'ı kiralamış...
  • geçenlerde annemin arabasını servise götürdüğüm zaman servisin showroom'unda uzaktan bana geeel diye bilinç altı mesajlar atmış, ne olduğunu bile anlayamadan koltuğuna* oturtmuştur kendisinin. sonra öğrendim, 4 çekermiş, 255 hp'miş, 105bin tl'ye satılmış falan... direksiyonunda ki kullanmıyordum, insana benimle virajlara gir, hatta ayağını korkak alıştırma gaza da bas aurası yayılmaktaydı.. acaip birşey yani...
  • halk arabasıymış sözde, uzay mekiği yapmışlar milleti kandırıyorlar.

tanım: uzay mekiği.
  • reklam afişinde:

"net olarak görülebildiği yerler; kırmızı ışıklar, park yerleri, yaya geçitleri."

sloganıyla tanıtılmıştır. özetle volkswagen golf'ün yarış versiyonudur kendileri.