şükela:  tümü | bugün
  • resmi sitelerinde 1.4 tsı 125 ps highline dsg versiyonu için var olan satış fiyatı. (200,515 tl). jetta ve passat'ın fiyatlarını yazamıyorum bile. 300binlerden başlıyorlar. bu fiyata gerçekten bu arabaları alan var mı ya. hayret.
    (bkz: enayi)
  • üniversiteden yeni mezun olan her gencin koşa koşa kredi çekip mayışlarını yıllarca taksit olarak alamanya'ya göndermesine engel değildir.

çünkü mahallenin kezban kızları bu marka otomobil sahibi genç mezunların evlenme teklifini çok daha kolay kabul ediyorlar.

sonra da tabi ki, genç mezun meriç kardeşimizin, anasına babasına kreid çektirip veya ev sattırıp takı listesini alması, düğün masraflarını ödemesi, ev düzmesi gibi adımlar var.

ardından da hanımkezbanımızın instagram gösterişlerini tatmin etmek için pahalı gezmeler, pahalı doğumlar, çocuk masrafları derken, bizim meriç sonunda o golfü satmak zorunda kalır ve 30+ yaşında işe metrobüsle gidip gelir.

hayır, biliyorum, sizin başınıza bunların gelmeyeceğini düşünüyorsunuz ama sizden önce başına aynen bunların geldiği milyonlarca meriç'ten sizin ne farkınız var sevgili meriçler?

anasının guzucukları, araba mı alacağınız siz? sevgilinizi akşam lüks restorana götürüp diz çökerek açtığınız yüzük kutusuyla sürpriz evlenme teklifi mi edeceksiniz siz? romantik yavrucuklarım benim. çok tatlişkosunuz, anacıklarının guzucuğuları.

maşallah.

sizin gibi kerizler olmasa ekonomi dönmez, mahalle kezbanları evde kalıp terör estirir, toplum çatırdar. teşekkür ederiz.
  • hükümetin vatandaşı sikmesi olayını, ithal ürünlerden anlama hadisesi
  • 125 bin tl’si vergi olduğu için şaşırtmayandır.