şükela:  tümü | bugün
1586 entry daha
  • ford mondeo , skoda superb ve volvo s60 gibi araçların yanına bile yaklaşamayacak teneke. alanların yüzde doksanı sıfır bilgi sıfır araştırma ile herkes alıyor o zaman iyidir diyerek alıyor bu kıytırık tenekeyi. sorarlarsa segment farkı var dersiniz ama honda civic bile daha konforlu bundan. araba zaten konforsuz bari motor güçlü olsun o da yok. kağnı gibi araba. o hantal kasaya koydukları motor 120 beygir. araba afedersiniz götünü kaldıramıyor.
  • skoda superb bu aracın çakması olarak volkwagen tarafından geliştirildi, hala karşılaştırmaya çalışanları görüyoruz. yenisi 700 bin tl'den başlayan s60 veya bildiğiniz mondeo filan da denilmiş, o yüzden hiç detaya girip kendimi yormuyorum.
    not: tokkapısesispor
    edit: s60 düzeltmesi
  • %1'lik kesim dışında kullanıcılarının görgüsüz olduğu araç.
  • müteahhit aracı
  • kürtlerin mercedesidir. adamlar bayılıyor bu arabaya. bak yalan söylüyorsam şerefsizim, çocuğuna oyuncak araba olarak passat alan baba gördüm. seviyorlar efendim.

edit: buna da ırkçılık demezsiniz yav. ulan ne alakası var ırkçılıkla bunun? salak mısınız abicim siz?
  • 2016dan sonra üretilmeyen s60 mı? at gözlüğünü biraz arala amk
  • s60 ile kıyaslanamaz, kaldı ki mondeo bile bundan fersah fersah önde.

ekleme: mondeo'ya 'bile' dememin sebebi s60 varken kıyaslama yapmaktan, yoksa mondeo da sınıfının en konforlu en iyi arabalarından biri. ama premium bir araç varken de 'bile' demek normal.
  • passat övmek için superb kötülenemez. superb fersah fersah öndedir.
  • kürtlerin mercedesi olduğu mahkeme tutanaklarına bile geçmiştir. (ekran görüntüsünü bulamadım)

doğulu kadın doğulu kocasına boşanma davasında "bana passat bile almadı" ifadesini vermiştir.

daha önce yazan olduysa affedin.
  • 2018 model, manuel vites ve comfortline paketlerinden bir tanesi 295.000 tl civarına satılıktır.

saçma sapan arabalar için saçma sapan paralar istenen bu dönemde fiyatının gayet makul olduğunu düşünüyorum.
1 entry daha